Vladivostok – Minsk 5:1 (kon.) | Kunlun – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:2 (0:1 po s.n.)
Riga – Omsk 3:0 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 2:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pátek 23.11.2018, 18:30 • Slovnaft Arena (Bratislava) • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:01:53)

Československá stopa v utkání:
    Marek Hrivík: 0+0, 22:12
    Vojtěch Mozík: 0+0, 21:53
    Mário Lunter: 1+1, 15:05
    Jakub Štěpánek: 92,86%

Sledovali jsme utkání mezi Slovanem Bratislava a Viťazem Čechov, který končí výhrou hostů 2:3. Slovan začal dobře, když v 13.minutě se prosadil v oslabení Lunter a v 26.minutě Bailey. Nicméně v třetí třetině se dvakrát prosadil Rendulič a Švec-Rogovoj, kteří zařídili výhru hostů. Slovan tak doplatil na mizernou poslední periodu. Hlavní hvězdou utkání je s dvěma góly Borna Rendulič. Slovan klesá na desáté místo, Viťaz se posouvá na osmé místo.

59:40 Borna RENDULIĆ - 2:3

59:40
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Zasloužený trest! Autorem branky je BORNA RENDULIĆ, který využil bídné obrany Slovanu a svým výkonem získal týmu dva body. Asistence: Alexandr Nikulin a Alexej Makejev.

58:18
    Ale i Viťaz se soustředí na obranu. i tenhle bod určitě berou, protože v prodloužení mohou přidat lehce druhý.

58:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny.

57:24
    Slovan je aktivnější, nicméně i tak jsou hosté lepší.

56:42
    Dnešní utkání sleduje 6551 diváků. Nadstandardní návštěva v upadající ruské soutěži.

55:40
    Bratislava hraje třetí třetinu hodně bídně a koleduje si i o třetí branku.
    54:43 Arťom ŠVEC-ROGOVOJ - 2:2

54:43
    A přišel zasloužený trest! Autorem branky je ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ, který v těsné blízkosti Štěpánka usměrnil puk do levé šibenice. Velice podobná akce jako první branka Viťazu. Asistence: Alexandr Jevsejenkov.

54:33
    Hosté nadále kombinují ve svém útočném pásmu. Slovan vůbec nestíhá.

53:34
    Viťaz vyslal na Štěpánka několik střel, jenže všechny bezpečně chytá. Následně se strhla další menší potyčka.

52:28
    Domácí v plném počtu. Slovan ubránil i své čtvrté oslabení.

51:42
    Slovan se ještě nedokázal ubránit. Viťaz cítí velkou šanci na srovnání.

51:05
    Viťaz buší do vrat domácího Slovanu, kterého čekají velice těžké chvíle.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 13. Lunter, 26. C. Bailey (Rau, Lunter) – 49. Rendulić (Makejev, A. Nikulin), 55. Švec-Rogovoj (Jevsejenkov, Stasenko), 60. Rendulić (A. Nikulin, Makejev)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Gelinas, Sersen (C), Klok, Jánošík, Grman, Meszároš (A), Bačik, Švarný, Baranov (A) – Řepík, Taffe, Červený – Jeglič, Sukel', Liška – Lunter, C. Bailey, Rau – Chipchura, M. Sloboda.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Saprykin) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Hrivík – Potěchin, A. Nikulin, Makejev – Stoljarov, Švec-Rogovoj, Kokarev (C) – Rendulić, N. Komarov, Vyglazov – Mojsejev.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romasko- Dmitrij Golovlev, Artjom Sávečov