Stíhačka mužů, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km, Pokljuka | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | (zruš.) |
Paralelní slalom žen, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS142, Titisee | (zruš.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) |
konec
SP - štafeta žen, 4x5 km, Beitostolen
Vítěz: Norsko
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Norsko 578:23,6
(Heidi Wengová, Therese Johaugová, Ragnhild Hagaová, Ingvild Flugstad Østbergová)
2. Rusko 2 +37,3
(Lidia Durkinovová, Anna Žerebjatěvová, Marija Istominová, Jelena Sobolevová)
3. Finsko +37,8
(Johanna Matintalová, Krista Pärmäkoskiová, Riitta-Liisa Roponenová, Eveliina Piippoová)
4. Rusko 1 +40,9
5. USA +48,0
6. Švédsko +50,0
7. Norsko 2 +53,6
8. Německo +2:05,6
9. Itálie +2:24,6
10. Slovinsko +3:27,2
11. Kazachstán +4:50,1
12. Japonsko +5:03,6
Čína -1 kolo
Pořadí po třetí předávce:
1. Norsko 43:50,8
2. Rusko 1 +11,6
3. Finsko +12,2
4. Rusko 2 +13,2
5. Norsko 2 +59,0
6. USA +59,3
7. Švédsko +1:04,4
8. Německo +1:37,2
9. Slovinsko +1:58,8
10. Itálie +2:07,3
11. Japonsko +3:20,2
12. Kazachstán +3:51,1
13. Čína +5:48,3
Pořadí po druhé předávce:
1. Norsko 1 30:10,6
2. Rusko 1 +9,4
3. Finsko +15,9
4. Norsko 2 +19,5
5. Rusko 2 +21,6
6. USA +29,0
7. Německo +54,7
8. Švédsko +55,3
9. Slovinsko +1:44,7
10. Itálie +1:56,8
11. Japonsko +1:57,8
12. Čína +3:00,8
13. Kazachstán +3:0,7,1
Pořadí po první předávce:
1. Rusko 1 15:06,7
2. USA +0,6
3. Japonsko +3,8
4. Norsko 1 +7,3
5. Rusko 2 +13,0
6. Norsko 2 +14,8
7. Finsko +21,1
8. Slovinsko +24,2
9. Německo +36,1
10. Švédsko +37,2
11. Čína +1:08,9
12. Itálie +1:10,2
13. Kazachstán +1:12,6
Startovní listina:
1. Švédsko
(Evelina Settlinová, Charlotte Kallaová, Ebba Anderssonová, Ida Ingemarsdotterová)
2. Norsko 1
(Heidi Wengová, Therese Johaugová, Ragnhild Hagaová, Ingvild Flugstad Østbergová)
3. Rusko 1
(Julija Bělorukovová, Natalja Něprjajevová, Anastasia Sedovová, Anna Nečajevská)
4. Spojené státy americké 1
(Sadie Bjornsenová, Rosie Brennanová, Caitlin Pattersonová, Jessica Digginsová)
5. Finsko
(Johanna Matintalová, Krista Pärmäkoskiová, Riitta-Liisa Roponenová, Eveliina Piippoová)
6. Neměcko
(Antonia Fräbelová, Katharina Hennigová, Julia Belgerová, Victoria Carlová)
7. Itálie
(Sara Pellegriniová, Lucia Scardoniová, Elisa Brocardová, Ilaria Debertolisová)
8. Slovinsko
(Anamarija Lampičová, Katja Višnarová, Alenka Čebašeková, Vesna Fabjanová)
9. Japonsko
(Masako Išidaová, Kozue Takizawová, Šjori Jokohamaová, Miki Kodamová)
10. Kazachstán
(Irina Bykovová, Elmira Mutagarovová, Valerija Tjulenevová, Anna Ševčenková)
11. Čína
(Sin Li, Čchun-süe Čch', Čching-chua Ma, Choanglian Meng)
12. Spojené státy americké 2
(Sophie Caldwellová, Ida Sargentová, Kelsey Phinneyová, Kaitlynn Millerová)
13. Rusko 2
(Lidia Durkinovová, Anna Žerebjatěvová, Marija Istominová, Jelena Sobolevová)
14. Finsko 2
(Kerttu Niskanenová, Anne Kyllönenová, Laura Mononenová, Maaret Pajunojaová)
15. Norsko 2
(Anna Svendsenová, Astrid Uhrenholdt Jacobsenová, Silje Øyre Slindová, Tiril Udnes Wengová)
1. Norsko 578:23,6
(Heidi Wengová, Therese Johaugová, Ragnhild Hagaová, Ingvild Flugstad Østbergová)
2. Rusko 2 +37,3
(Lidia Durkinovová, Anna Žerebjatěvová, Marija Istominová, Jelena Sobolevová)
3. Finsko +37,8
(Johanna Matintalová, Krista Pärmäkoskiová, Riitta-Liisa Roponenová, Eveliina Piippoová)
4. Rusko 1 +40,9
5. USA +48,0
6. Švédsko +50,0
7. Norsko 2 +53,6
8. Německo +2:05,6
9. Itálie +2:24,6
10. Slovinsko +3:27,2
11. Kazachstán +4:50,1
12. Japonsko +5:03,6
Čína -1 kolo
Pořadí po třetí předávce:
1. Norsko 43:50,8
2. Rusko 1 +11,6
3. Finsko +12,2
4. Rusko 2 +13,2
5. Norsko 2 +59,0
6. USA +59,3
7. Švédsko +1:04,4
8. Německo +1:37,2
9. Slovinsko +1:58,8
10. Itálie +2:07,3
11. Japonsko +3:20,2
12. Kazachstán +3:51,1
13. Čína +5:48,3
Pořadí po druhé předávce:
1. Norsko 1 30:10,6
2. Rusko 1 +9,4
3. Finsko +15,9
4. Norsko 2 +19,5
5. Rusko 2 +21,6
6. USA +29,0
7. Německo +54,7
8. Švédsko +55,3
9. Slovinsko +1:44,7
10. Itálie +1:56,8
11. Japonsko +1:57,8
12. Čína +3:00,8
13. Kazachstán +3:0,7,1
Pořadí po první předávce:
1. Rusko 1 15:06,7
2. USA +0,6
3. Japonsko +3,8
4. Norsko 1 +7,3
5. Rusko 2 +13,0
6. Norsko 2 +14,8
7. Finsko +21,1
8. Slovinsko +24,2
9. Německo +36,1
10. Švédsko +37,2
11. Čína +1:08,9
12. Itálie +1:10,2
13. Kazachstán +1:12,6
Startovní listina:
1. Švédsko
(Evelina Settlinová, Charlotte Kallaová, Ebba Anderssonová, Ida Ingemarsdotterová)
2. Norsko 1
(Heidi Wengová, Therese Johaugová, Ragnhild Hagaová, Ingvild Flugstad Østbergová)
3. Rusko 1
(Julija Bělorukovová, Natalja Něprjajevová, Anastasia Sedovová, Anna Nečajevská)
4. Spojené státy americké 1
(Sadie Bjornsenová, Rosie Brennanová, Caitlin Pattersonová, Jessica Digginsová)
5. Finsko
(Johanna Matintalová, Krista Pärmäkoskiová, Riitta-Liisa Roponenová, Eveliina Piippoová)
6. Neměcko
(Antonia Fräbelová, Katharina Hennigová, Julia Belgerová, Victoria Carlová)
7. Itálie
(Sara Pellegriniová, Lucia Scardoniová, Elisa Brocardová, Ilaria Debertolisová)
8. Slovinsko
(Anamarija Lampičová, Katja Višnarová, Alenka Čebašeková, Vesna Fabjanová)
9. Japonsko
(Masako Išidaová, Kozue Takizawová, Šjori Jokohamaová, Miki Kodamová)
10. Kazachstán
(Irina Bykovová, Elmira Mutagarovová, Valerija Tjulenevová, Anna Ševčenková)
11. Čína
(Sin Li, Čchun-süe Čch', Čching-chua Ma, Choanglian Meng)
12. Spojené státy americké 2
(Sophie Caldwellová, Ida Sargentová, Kelsey Phinneyová, Kaitlynn Millerová)
13. Rusko 2
(Lidia Durkinovová, Anna Žerebjatěvová, Marija Istominová, Jelena Sobolevová)
14. Finsko 2
(Kerttu Niskanenová, Anne Kyllönenová, Laura Mononenová, Maaret Pajunojaová)
15. Norsko 2
(Anna Svendsenová, Astrid Uhrenholdt Jacobsenová, Silje Øyre Slindová, Tiril Udnes Wengová)
Od třetího úseku už bylo jasné, že Norky suverénně zvítězí, což se jim také s náskokem 37,3 sekundy podařilo. A zároveň bylo od třetího úseku jasné, že dvě ruské a jedna finská štafeta budou bojovat o vyhnutí se "bramborové" pozici. Ač se dvě Rusky snažily, tak Finku Piippovou prostě neurvaly. Do cílového sjezdu najížděla jako druhá Nečajevské z první ruské štafety, jenže spadla a bylo jasné, že právě Rusko 1 obsadí nepopulární čtvrté místo. Ve finiši nakonec uspěla druhá ruská štafeta o půl sekundy před třetím Finskem.
1. Norsko 578:23,6
(Heidi Wengová, Therese Johaugová, Ragnhild Hagaová, Ingvild Flugstad Østbergová)
2. Rusko 2 +37,3
(Lidia Durkinovová, Anna Žerebjatěvová, Marija Istominová, Jelena Sobolevová)
3. Finsko +37,8
(Johanna Matintalová, Krista Pärmäkoskiová, Riitta-Liisa Roponenová, Eveliina Piippoová)
4. Rusko 1 +40,9
5. USA +48,0
6. Švédsko +50,0
7. Norsko 2 +53,6
8. Německo +2:05,6
9. Itálie +2:24,6
10. Slovinsko +3:27,2
11. Kazachstán +4:50,1
12. Japonsko +5:03,6
Čína -1 kolo