Buffalo – Florida 2:5 (kon.) | NY Rangers – Anaheim 3:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 3:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 2:7 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:4 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 1:3 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:5 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Nashville Predators
Středa 19.12.2018, 02:40 • United Center, Chicago • NHL

To je z utkání vše. Já vám přeji krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (05:23:52)

Československá stopa v utkání:

David Kämpf (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:33

1. Cam Ward (CHI) úspěšnost 96.8%
    2. Pekka Rinne (NSH) úspěšnost 94.4%
    3. Erik Gustafsson (CHI) 1+0

Chicago Blackhawks konečně zvítězilo, v dnešním utkání zdolalo Nashville 2:1 a připsalo si teprve druhou výhru z posledních dvanácti zápasů, nicméně tato výhra by mohla Indiány nakopnout k lepším zítřkům. Do vedení se dostali Predátoři, kteří udeřili v závěrečné minutě první třetiny zásluhou Fialy. Ve druhé dvacetiminutovce ovšem Chicago převrátilo vývoj utkání na svou stranu. Na 1:1 vyrovnal Forsling, v přesilovce se pak prosadil další švédský obránce Gustafsson. Třetí třetina branku nepřinesla, Idniáni si těsné vítězství udrželi až do závěrečné sirény.

59:29
    Střelu Ellise vyráží Ward do rohu kluziště, s Chicagem to vypadá dobře.

59:13
    Connor Murphy osvobozuje svůj tým, avšak pouze za cenu zakázaného uvolnění.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:33
    Z levého kruhu vystřelil Craig Smith, Cam Ward prozatím nepřipustil vyrovnání stavu!

58:01
    Arťom Anisimov nedokázal zpracovat těžkou přihrávku od spoluhráče, zakázané uvolnění.

57:11
    Nashville to zkouší se šesti hráči v poli!

57:05
    Od modré čáry vyzkoušel své štěstí kapitán Predátorů Roman Josi, Cam Ward si s jeho projektilem poradil.

56:47
    Brandon Saad byl v pásmu dříve, než puk přejel modrou čáru, ofsajd.

56:19
    Brendan Perlini nabruslil do útočného pásma a v rohu kluziště nasbíral několik cenných vteřinek.

55:51
    Craig Smith se už už chystal k zakončení, na poslední chvíli ho od pouku odstavil Erik Gustafsson.

55:11
    Arťom Anisimov našel Kanea, který chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou na DeBrincata, ta však byla zblokovaná.

54:39
    Craig Smith vyslal do úniku Turrise, proti němu se ovšem rozjela hend dvojice hráčů, jeden z nich odpálil kotouč mimo hřiště.

54:06
    Pro přihrávku do bezbrankového prostoru si povyjel Pekka Rinne, jenž přikryl puk lapačkou.

53:52
    Nasville ve třetí třetině přidal na obrátkách. Evidentně nechce odejít ze zápasu jako poražený.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 36. Forsling, 38. E. Gustafsson (P. Kane, J. Toews) – 20. Fiala (Johansen, Ekholm)

Chicago Blackhawks: C. Ward – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Kahun, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, D. Strome – Sikura, Kämpf, DeBrincat – Perlini, Krüger, Hayden.
    Nashville Predators: Rinne – Ellis (A), Josi (C), Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Bitetto – Fiala, Johansen (A), Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki.

Rozhodčí: O'Halloran, StPierre – Galloway, MacPherson

Diváci: 21 223