Buffalo – Florida 2:5 (kon.) | NY Rangers – Anaheim 3:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 3:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 2:7 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:4 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 1:3 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:5 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.)

58:33
    Z levého kruhu vystřelil Craig Smith, Cam Ward prozatím nepřipustil vyrovnání stavu!

57:11
    Nashville to zkouší se šesti hráči v poli!

52:36
    Toews nabil Brandonu Saadovi, proti jehož střele se Pekka Rinne vyznamenal s dalším skvělým zákrokem, Predátoři jsou stále ve hře o body!

48:35
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Cam Ward – 2 min., podrážení).

46:12
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2 min., podrážení).

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:46
    Dylan Strome si vyměnil kotouč se spoluhráčem a rázem se ocitl sám před brankářem, Pekka Rinne ovšem zachoval klid a střelu kryje pravým betonem!
    37:16 Erik GUSTAFSSON - 2:1

37:16
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Domácí převrací vývoj utkání na svoji stranu! V přesilové hře se ke střele od modré dostal ERIK GUSTAFSSON, jehož střelu ztečoval za bezmocného Rinneho jeden z bránících hráčů. Asistence: Patrick Kane, Jonathan Toews.

36:59
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Rocco Grimaldi – 2 min., podrážení).
    35:22 Gustav FORSLING - 1:1

35:22
    Prokletí Rinneho branky prolomeno! Do útočného pásma vjel s pukem GUSTAV FORSLING, jeho první střelu ještě zblokoval bránící hráč, ale švédský útočník se znovu dostal k puku a tentokráte přesnou střelou k pravé tyči srovnává stav zápasu! Bez asistence.

32:16
    Rinne v dalším těžkém zákroku dokocne přišel o zákroku, stále však Fin chytá s čistým štítem!

26:48
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Gustav Forsling – 2 min., držení).

26:43
    Velké štěstí stálo při Wardovi, kterému po střele jednoho z protihráčů vypadl puk z výstroje, kotouč se odkutálel jen těsně vedle pravé tyčky!

23:04
    Dominik Kahun se krásně uvolnil přes obránce, jeho bekhendovou střelu ale opět zastavuje skvělý Pekka Rinne!

20:44
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., podrážení).
    19:27 Kevin FIALA - 0:1

19:27
    Nashville právě vstřelil branku!
    V poslední minutě první třetiny jdou Predátoři do vedení! Johansen svou přihrávkou našel najetého KEVINA FIALU, jehož střela zápěstím z pravého kruhu skončila v levém horním rohu, Ward byl bez šance. Asistence: Ryan Johansen, Mattias Ekholm.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:49
    Alex DeBrincat ujížděl po levém křídle, samostatnou akci zakončil střelou pod horní tyč, se skvělým zákrokem se však znovu vytasil Pekka Rinne!

16:02
    Skvělý Pekka Rinne! Ten si poradil s velmi těžký nahozením od modré z hokejky Seabrooka, finský brankář přes změť těl skoro nic neviděl!

12:03
    Z pravé strany najížděl na Rinneho Patrick Kane, finský brankář se nenechal rozhodit a střelu nejproduktivnějšího domácího hráče vyrazil!

00:26
    hned v úvodní minutě se po krásné přihrávce Towse do stal do šance Dominik Kahun, v ideální pozici ale nedokázak zamířit přesně!

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 36. Forsling, 38. E. Gustafsson (P. Kane, J. Toews) – 20. Fiala (Johansen, Ekholm)

Chicago Blackhawks: C. Ward – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Kahun, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, D. Strome – Sikura, Kämpf, DeBrincat – Perlini, Krüger, Hayden.
    Nashville Predators: Rinne – Ellis (A), Josi (C), Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Bitetto – Fiala, Johansen (A), Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki.

Rozhodčí: O'Halloran, StPierre – Galloway, MacPherson

Diváci: 21 223