Boston – New Jersey 2:5 (kon.) | Washington – Carolina 3:1 (kon.) | NY Rangers – Columbus 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Detroit 5:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 6:5 (po pr.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Winnipeg – Calgary 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:4 (kon.) | Vegas – Colorado 2:1 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:1 (kon.)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté pokračovali v power-play, tentokrát už to ale ovoce nepřineslo, naopak přišla inkasovaná branka. Strome ve středním pásmu posunul na volného PATRICKA KANEA a ten neměl problém trefit prázdnou branku. Upravil tak na 5:2 a zaznamenal svůj pátý hattrick v NHL. Asistence: Dylan Strome.
    59:09 Eric STAAL - 4:2

59:09
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak je tu ještě snížení, kdy se po prudké střele od modré čáry dostal k dorážce ERIC STAAL a zakončením po ledě překonal přesunujícího se Deliu – 4:2. Asistence: Ryan Suter, Mikael Granlund.

56:18
    Stalock je na střídačce, začíná dlouhá power-play Minnesoty!
    52:17 Brandon SAAD - 4:1

52:17
    Přesto je přesilovka využitá. Stalock chtěl svému týmu pomoci s rozehrou, jenže trefil pouze DeBrincatovu hokejku, ten ihned posunul na BRANDONA SAADA, který pohotově překonal do branky se vracejícího gólmana. Stalock si teď zajisté vyčítá, že nenechal projet puk na signalizované zakázané uvolnění. Asistence: Alex DeBrincat.

50:56
    Hosté se sami připravují o možnost tlaku, neboť dvěma minutami za podrážení je potrestán Eric Staal.

44:37
    Rozhodčí si ale ve stejný okamžik všimli, že Chicago hrálo v šesti a pro hosty tu tak je přesilovka. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Dylan Strome.

26:07
    A je po přesilovce, neboť Alex Stalock za brankovou čárou zahrál pukem mimo své vymezené území a dostal dvě minuty za zdržování hry. Trest odpyká Jason Zucker.

24:38
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Duncan Keith.

23:53
    V brance Minnesoty dochází ke změně, Devana Dubnyka střídá Alex Stalock.
    23:53 Patrick KANE - 3:1

23:53
    Přesilovka je využitá a domácí vedou o dvě branky. Po vyhraném buly přihrál od modré Gustafsson do pravého kruhu pro vhazování, kde napřáhl PATRICK KANE a dělovkou z první propálil Dubnyka. Asistence: Erik Gustafsson, Jonathan Toews.

23:39
    Navíc je tu jejich přesilovka, dvě minuty za podrážení dostal Eric Staal.
    20:23 Brandon SAAD - 2:1

20:23
    Domácím se vydařil vstup do utkání a opět vedou. Zpoza branky přihrával Toews, neposedný puk si zpracoval BRANDON SAAD a podařilo se mu procedit puk za marně zasahujícího Dubnyka. Asistence: Jonathan Toews, Dominik Kahun.
    15:00 Zach PARISE - 1:1

15:00
    Domácí již byli v plném počtu, nicméně akce Minnesoty pokračovala. Staal zpoza branky poslal přihrávku na brankoviště, kde pohotově zakončil zblízka ZACH PARISE a Deliovi projel puk za brankovou čáru. U druhé tyčky hlídající Granlund situaci už jen jistil. Asistence: Eric Staal.

12:58
    Opět se vylučuje, nyní na domácí straně. Dvě minuty za podrážení obdržel Brendan Perlini.

10:43
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje domácí Chicago. Dvě minuty za držení hole dostal Nino Niederreiter.
    04:02 Patrick KANE - 1:0

04:02
    Vzápětí je tu první gól, který ale dává domácí Chicago! Gustafsson si s pukem sjel ke kruhům, přihrál doprava na PATRICKA KANEA, ten si bruslí zpracoval a poté pohotově prostřelil Dubnyka. Asistence: Erik Gustafsson, Dylan Strome.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. P. Kane (E. Gustafsson, D. Strome), 21. Saad (J. Toews, Kahun), 24. P. Kane (E. Gustafsson, J. Toews), 53. Saad (DeBrincat), 60. P. Kane (D. Strome) – 15. Parise (E. Staal), 60. E. Staal (Suter, Mikael Granlund)

Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Kahun, J. Toews (C), Saad – P. Kane, D. Strome, Anisimov – Perlini, Kämpf, DeBrincat – Hayden, Nilsson, Sikura.
    Minnesota Wild: Dubnyk (24. Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Pateryn, Brodin, Prosser, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Kunin, Coyle, Parise (A) – Niederreiter, M. Koivu (C), Greenway – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Charron, Nicholson – Pancich, Devorski

Diváci: 21 735