Slavia – Litoměřice 2:3 (1:2 po s.n.) | Přerov – Třebíč 1:2 (kon.) | Motor ČB – Ústí n/L 2:3 (kon.)
Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Kadaň – Kladno 1:7 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 3:4 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HC Slavia Praha
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 29.12.2018, 15:00 • Zimní stadión Eden • Chance liga • 40. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! A přeji šťastný nový rok 2019! (17:42:45)

Většinu zápasu vedli, ve druhé a třetí třetině však mírně zaostávali, přesto nakonec berou hokejisté Litoměřic rozdílový bod a vítězství 3:2 po nájezdech. O vítězný nájezd se postaral Markus Korkiakoski, jediný gól domácích dal Jaroslav Brož.

Markus KORKIAKOSKI - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je MARKUS KORKIAKOSKI.

5. série
    1:2
    Heldák se svojí střelou neuspěl a Litoměřice vítězí!

4. série
    1:2
    Korkiakoski si vymíchal Honzíka a bekhendovým blafákem posílá Slovan do vedení.

4. série
    1:1
    Další bekhendové zakončení, další Králův zákrok. Stále 1:1.

3. série
    1:1
    Kadlecovi utekl puk, ale rychlou střelou překonává Honzíka.

3. série
    1:0
    Procházkův bekhendový blafák končí u Krále.

2. série
    1:0
    Kloz volil stejně jako Šik střelecké zakončení, puk se možná o Honzíka otřel, ale každopádně končí mimo.

2. série
    1:0
    Kverka zkusil bekhendovou kličku, Krále nepřekonal.

1. série
    1:0
    Šikovu střelu vyráží Honzík ramenem mimo.

1. série
    1:0
    Brož naznačil, vrátil a mezi betony trefuje první gól nájezdů.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení rozuzlení nepřineslo, zápas tak rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

65:00
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Šagát – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

64:47
    Vhazování po Honzíkově levici a poslední šance pro Litoměřice v prodloužení.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 7. Heldák (Kohút), 49. Vlček (J. Veselý, J. Doležal) – 10. Marcel (Voženílek, Jícha), 19. Voženílek (Korkiakoski, Jícha), rozh. náj. Korkiakoski