Toronto – Nashville 0:4 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:1 (kon.)
Chicago – Calgary 3:4 (kon.) | San Jose – Los Angeles 3:1 (kon.)
Montreal Canadiens
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Minnesota Wild
Úterý 08.01.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

57:50
    Devan Dubnyk vyrazil ránu Canadiens z vrcholu pravého kruhu a Carey Price ihned vyrazil na střídačku! Dnešní utkání v Bell Centre vrcholí.

55:39
    Max Domi byl vyloučen za sekání a souběžně s ním na dvě minuty také Greg Pateryn za podražení – 4 na 4.

48:59
    Charlie Coyle se ocitl na bodu pravého kruhu pro vhazování ve skvělé šanci, jenže střelou zápěstím trefil pouze levé rameno Careyho Price!

47:55
    Nino Niederreiter bleskově objel bránu a u pravé tyče se puk snažil z otočky zasunout do sítě, jenže ani dvakrát Careyho Price nepřekonal!
    46:58 Mikael GRANLUND - 0:1

46:58
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Jeff Petry chtěl zpoza vlastní brány rozehrát zády ke hře bekhendem, jenže pouze namazal puk na hokejku MIKAELA GRANLUNDA, který si z pravého kruhu pro vhazování přebruslil do levého a z ostrého úhlu zamířil do odkryté sítě!

45:40
    Carey Price si snadno poradil se střelou Wild od modré čáry a poté předvedl další spektakulární zákrok, když u tyče vychytal Charlieho Coylea!

43:24
    Mike Reilly chtěl rukavicí zastavit vysoké nahození z pravého kruhu a ve výskoku zboural k ledu Devana Dubnyka. Obránce Montrealu dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáře Minnesoty Wild.

23:16
    Wild vypálili z pravého kruhu pro vhazování a puk zřejmě orazítkoval vzdálenější levou tyč!

21:26
    Carey Price dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co v rohu obranného pásma nedokázal zkrotit poskakující puk. Trest odpyká Jesperi Kotkaniemi.

20:24
    Tomáš Tatar si z pravého křídla sjel před bránu a na přední tyči bekhendem mířil do bližšího horního rohu brány, brankář Devan Dubnyk ale puk vytáhl levým ramenem mimo! Skvělý zákrok.

19:23
    Mikael Granlund byl vyloučen v závěru první části za držení. Třetí přesilová hra pro domácí Montreal.

11:28
    Jonas Brodin vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

07:00
    Jason Zucker byl vyloučen na dvě minuty za držení a hra by měla nyní pokračovat ve hře 4 na 4.
    06:25 Carey Price vychytal v obrovské šanci Jasona Zuckera!

06:25
    Jason Zucker se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže ztroskotal na pravém betonu Careyho Price, který puk nadvakrát vleže zmrazil pod lapačkou! Obrovská šance Minnesoty Wild.

02:28
    Kenny Agostino a Nick Seeler nakonec byli vyloučeni do konce utkání a už se dnes na ledě neobjeví.

02:28
    Kenny Agostino ještě dostal desetiminutový osobní trest, stejně jako obránce hostí Nick Seeler, který ještě dostal dvě minuty navíc za vyvolání bitky.

02:28
    Kenny Agostino narazil pravým ramenem před střídačkou Wild na hrazení Erica Fehra po odehrání puku a dostal pět minut za nedovolené bránění a pět za bitku, během které ho poslal na lopatky Nick Seeler.