Sparta – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Trnava – Znojmo 0:0 (zruš.) | Sparta – Č. Budějovice 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Žižkov 3:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 09.01.2019, 15:00 • Areál Městského stadionu, hřiště s umělou trávou, Mladá Boleslav • Přípravný zápas

88
    Šance Boleslavi z pravé strany vápna, přestřelená brána.
    81. - 3:0

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přihrávka zleva na střed a Takács se trefil po zemi k levé tyči brankáře Žižkova. Autorem branky je LADISLAV TAKÁCS.
    68. Ladislav TAKÁCS - 2:0

68
    A je to gól. Získaný míč na polovině vedl ke gólové akci. Středočeši nacentrovali míč zprava na pravou stranu vápna, odkud Takács trefil míč 30 cm nad zemí na první tyč. Autorem branky je LADISLAV TAKÁCS.

Změna: Začne se dříve. Začíná se už nyní.

Druhý poločas začne přibližně v 16:04

41
    Brankář Pražanů musel z branky a byl u míče dříve než jeden ze Středočechů, který uháněl do samostatného úniku.

20
    Hráč Žižkova si navedl balón na střed před šestnáctku a pálil levačkou, střela nebyla moc povedená, brankář chytá míč v pohodě.
    14. Daniel NOVÁK - 1:0

14
    Autorem branky je DANIEL NOVÁK. Středočeši jdou do vedení, přestože nebyli v úvodních minutách lepším týmem. Nicméně narozdíl od soupeře dokázali šanci proměnit. Přihrávka do malého vápna na Nováka, který nastavil nohu a trefil placírkou přesně, gólman jen nastavil tělo, míč ho ovšem netrefil.

9
    Rychlý brejk hostů přes levé křídlo, brankář Středočechů zasahoval proti nebezpečné střele. Poradil si však výborně.

Hráči jsou již na hřišti, ještě rozhodčí a jde se na to.

Poslední měření sil těchto klubů dopadlo lépe pro Středočechy, kteří vyhráli 2:0. Hrálo se 9. července 2016 a šlo o přátelské utkání.

Jan Volf

Branky: 14. D. Novák, 68. Takács, 81. Takács

FK Mladá Boleslav: V prvním poločase: Stejskal – Tvaroh, Chaluš, Křapka, Tulio – Tataev – Pech, Ewerton, Jelínek, Daniel Novák – Ladra.
    Ve druhém poločase: Stejskal – Klíma, Hájek, Šušnjar, Dominik Hašek – Matějovský, Takács – Fulnek, Mašek, Přikryl – Komlichenko.