Mladá Boleslav – Jihlava 0:2 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sparta – Vltavín 5:0 (kon.)
Opava – Prostějov 3:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Dubnica 5:2 (kon.)
Skalica – Trnava 1:0 (kon.) | Žižkov – Litoměřicko 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Živanice 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olomouc 2:3 (kon.) | Jablonec – Mšeno 8:0 (kon.)
MFK Skalica
1:0 (1:0)
FC Spartak Trnava
sk Středa 16.01.2019, 14:00 • MFK Skalica • Přípravný zápas

70
    Žltú kartu dostáva doplníme neskôr (MFK Skalica).

26
    Skalica dala gól!
    Pokutový kop využitý, domáci vedú najtesnejším rozdielom. Úspešným exekútorom bol ROMAN HAŠA.

25
    Zároveň je tu žltá karta pre jedného z Trnavčanov za zákrok, ktorý penalte predchádzal.

25
    Bola nariadená penalta pre MFK!

Viktor Kalinács

Branky: 26. Haša (pen.)

Karty:   70. doplníme neskôr (SKA) – 25. doplníme neskôr (TRN)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:14.
    MFK Skalica: Junas – Švrček, Hlavatovič, Milota, Pospíšil – Opiela (68. Matić), Nagy – Frimmel (88. F. Zelníček), Haša (88. L. Zelníček), Koval (57. Hollý) – Šebesta (66. Mášik)
    Náhradníci: Milošovič – Majerník, Matić, Mášik, Hollý, L. Zelníček, F. Zelníček

FC Spartak Trnava: I. polčas: Urminský – Turňa, Tumma, Kulhánek, Čonka – Dudl, Pekár, Horvát – Mihálek, Yilmaz, Tavares

II. polčas: Takáč – Turňa, Kulhánek, Mesík, Lupták – Skhirtladze, Dudl, Dangubič – Mihálek, Jarovič, Solomun (na skúške)‬