Angers – Dijon 1:0 (kon.) | Monaco – Toulouse 2:1 (kon.) | Rennes – Amiens 1:0 (kon.)
Remeš – Marseille 2:1 (kon.)
Stade de Reims
2:1 (1:0)
Olympique Marseille
Sobota 02.02.2019, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Já vám děkuji, že jste tu byli a příště zase ahoj! (22:58:52)

V druhém poločase začalo Marseille tlačit. Chtělo přidat druhý gól a nebylo od toho daleko. Jenže pak přišla pohroma, když přímo z lavičky vystartoval Suk a vstřelil druhý gól Reims. Poté už Marseille jen korigovalo, na body to dnes ale nestačilo.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:15.

90+6

90+5
    Germain nyní netrefil míč do prázdné branky. Jeho tvrdá rána ale aspoň přivolala rohový kop, na který si přiběhl i Mandanda. Ten dokonce možná míč v chumlu hráčů hlavičkoval.

90+4
    Přímý kop ale nijak Reimsskou bránu neohrozil. To až další pohotová hlavička Strootmana.

90+3
    Centry do vápna domácích nevyšly. Zeneri ale fauloval a bude to přímý kop.

90+2
    Rémi Oudin si ještě v závěru vyslouží žlutou kartu.

90+1
    Reims vymýšlelo šanci ve vápně, až bylo nakonec obráno.

90
    Ještě celých 6 minut se bude hrát.

89
    Zatím neúspěšná snaha hostů se dostat aspoň k tomu vápnu.

88
    Poslední 2 minuty do konce zápasu. Podaří se ještě Marseilleskému týmu vyrovnat?

87
    Ocamposovu ránu musel vyrážet Mendy.
    86. Clinton N'JIE - 2:1

86
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je CLINTON N'JIE. Asistence: Maxime López. Lopéz ukázal krásný centr, na něhož si vyskočil právě N'JIE a hlavičkou uklidil míč tam, kam patří.

85
    Nyní už hosté nějakou tu minutu obléhají vápno soupeře. Ocampos rozehrává rohový kop.