Chaves – Marítimo 1:0 (kon.) | Boavista – Feirense 2:0 (kon.) | Aves – Braga 0:2 (kon.)
Boavista FC
2:0 (0:0)
CD Feirense
Sobota 02.02.2019, 19:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Děkuji za pozornost, s konstatováním, že tři body zůstávají doma, se s Vámi loučím. Příjemný zbytek dne. (21:04:30)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:1.
    Střely mimo: 2:2.
    Rohy: 4:4.
    Ofsajdy: 2:3.
    Fauly: 16:21.

Je konec, fotbalisté Boavisty dokázali zvládnout důležité záchranářské utkání, když ve druhém poločase dvakrát udeřili. A protože brankář Leite neinkasoval, svítí na konci zápasu na světelné tabuly skóre 2:0. Domácí dostal do vedení v 57. minutě Mateus, na jeho trefu navázal v 81. minutě krásnou střelou z přímého kopu Bueno.

90+4

90+3
    V závěru se ještě hosté dostali k dvěma centrům, jenže oba dokázal zlikvidovat brankář Boavisty.

90+2
    Hosté to mají těžké, s body zřejmě nepočítají, ale určitě chtějí čestný úspěch v podobě vstřelení gólu. Domácí jim však za každou cenu odmítají půjčit balon.

90+1
    Rozhodčí nastavil utkání o čtyři minuty, ze které už jednu celou ukrojili domácí zdržováním se na polovině soupeře.

90
    Žlutou kartu dostává Costa Ra. (BOA), který zdržoval při rozehrání volného kopu.

90
    Joao Silva fauloval na polovině hřiště, což domácím vyhovuje.

89
    Domácí fotbalisté tahali čas u rohového praporku, s míčem se nakonec dostali do zámezí. Vykopávat od branky bude Moreira.

88
    Volný kop skoro z poloviny hřiště zamířil do pokutového území domácího mužstva. Ke střele se dral Soares, ale nedokázal se k míči dostat, natož aby ho umístil za brankáře Boavisty.

87
    K míči se dostávají hosté, kteří se pokoušejí překonat obranu domácího mužstva, jenže se jim to nedaří.

86
    Joao Silva napřáhl z vápna ke střele, jenže do té mu skočila hned trojice domácích hráčů, pokus tak k brance nezamířil.

85
    A střídají i hosté, v zápase pokračovat nebude Crivellaro, jehož na poslední minuty nahrazuje Petkov.

84
    Bueno opouští za ohromného potlesku trávník, na hřišti ho nahrazuje Jubal.

83
    Domácí v poklidu kombinují na polovině soupeře, jsou si vědomi svého náskoku o dvě branky a už nikam nespěchají.

82
    Vypadá to, že o výsledku je rozhodnuto. Stadionem se rozléhají vítězné pokřiky domácích fanoušků.
    81. Alberto BUENO - 2:0

81
    Boavista právě vstřelila branku!
    To byla paráda! ALBERTO BUENO překvapil brankáře hostů střelou na jeho stranu, perfektně vymetl šibenici a posílá svůj celek do vedení o dva góly – 2:0!