Winnipeg – Anaheim 9:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:2 (kon.) | Florida – Vegas 3:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 2:4 (kon.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Nashville – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.)
Colorado – Vancouver 1:5 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.) | Washington – Boston 0:1 (kon.)
Carolina – Calgary 3:4 (kon.) | Montreal – Edmonton 4:3 (po pr.)

3. Mason Appleton (WPG) 0+2 (03:53:46)

Statistiky: Střely na bránu: 31-29; Zablokované střely: 11-5; Vhazování: 44%-56%; Hity: 20-12; Přesilové hry: 3/4-0/1; Trestné minuty: 2-8.

Jack Roslovic nasázel do sítě Anaheimu hattrick a obrovskou měrou se podílel na sedmé domácí výhře Winnipegu v řadě. O osudu utkání rozhodla první třetina, během které Jets předvedli ofenzivní smršť a do sítě soupeře nasázeli šest gólů v řadě. Konečný výsledek zápasu. Winnipeg Jets 9 Anaheim Ducks 3.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:36
    Ducks propadli a Jack Roslovic mohl vstřelit čtvrtý gól v zápase, Chad Johnson ale jeho střelu z levého kruhu na přední levé tyči skvěle vyrazil pravým betonem.

58:16
    Ducks se chtěli dostat v mezikruží ke střele, jenže neuspěli. V pravém kruhu ano, Adam Lowry ale předvedl blok.

57:34
    Blíží se závěr zápasu a už dávno je jasné, že Winnipeg dnešní utkání proti Ducks s přehledem zvládne.

56:29
    Jakob Silfverberg si před boxem časoměřičů najížděl na přihrávku, puk se mu ale odrazil mimo led.

55:03
    Brendan Lemieux na levém křídle dojel volný puk, po objetí brány Anaheimu se ale ke střele nedostal.

54:13
    Patrik Laine se ocitl na pravém křídle v postavení mimo a prostor nyní dostává krátká komerční přestávka.

52:53
    Ducks na levém křídle vystřelili od modré čáry a Connor Hellebyuck si připsal snadný zákrok.
    52:17 Devin SHORE - 9:3

52:17
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Jakob Silfverberg na levém křídle od modré čáry nahodil puk na přední tyč, kde ho skvěle tečoval ve vzduchu DEVIN SHORE a od pravého ramena Connora Hellebyucka se odrazil do bližšího levého horního rohu brány! Jets vedou 9:3. Asistence: Jakob Silfverberg a Michael Del Zotto.

51:05
    Jets na pravém křídle vystřelili od modré čáry a tečovaný kotouč skončil v náručí klečícího Chada Johnsona.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:25
    Corey Perry vstřelil na bodu levého kruhu a Connor Hellebyuck si připsal snadný zákrok. Komerční přestávka.

49:41
    Utkání nabralo obrovský spád a oba týmy se dostaly ke střele z kruhu pro vhazování. Střela Jets z levého kruhu byla zablokována, zatímco Ducks vzápětí střelou z pravého kruhu pro vhazování minuli vzdálenější levou tyč.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Copp (Appleton), 6. Roslovic (Trouba, Hellebuyck), 13. Wheeler (Connor, Morrissey), 16. Little (D. Kulikov), 17. Roslovic (Perreault, Laine), 18. Lemieux (Copp), 35. T. Myers (Appleton, Chiarot), 40. Roslovic (Little, Trouba), 41. Little (Chiarot, Roslovic) – 22. N. Ritchie (Fowler), 34. Sprong (N. Ritchie, Holzer), 53. D. Shore (Silfverberg, Del Zotto)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, Morrow, D. Kulikov – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Anaheim Ducks: Gibson (18. Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler, Manson (A), Del Zotto, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – D. Shore, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, Sprong – Gibbons, Rowney, Eaves. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Francois StLaurent. Čároví: Jesse Marquis, Brian Mach

Diváci: 15321