Sparta – Plzeň | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Litvínov – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 1:3 (kon.) |
Liberec – Chomutov | 7:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Zlín | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Winnipeg – Anaheim | 9:3 (kon.) | | | Ottawa – Detroit | 0:2 (kon.) | | | Florida – Vegas | 3:1 (kon.) |
Columbus – St. Louis | 2:4 (kon.) | | | NY Islanders – Los Angeles | 4:2 (kon.) | | | Toronto – Pittsburgh | 3:2 (kon.) |
Nashville – Dallas | 1:3 (kon.) | | | Minnesota – Chicago | 3:4 (po pr.) | | | NY Rangers – Tampa | 2:3 (kon.) |
Colorado – Vancouver | 1:5 (kon.) | | | San Jose – Arizona | 3:2 (po pr.) | | | Washington – Boston | 0:1 (kon.) |
Carolina – Calgary | 3:4 (kon.) | | | Montreal – Edmonton | 4:3 (po pr.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 2:3 (po pr.) | | | Soči – Jaroslavl | 3:4 (kon.) |
Záhřeb – Znojmo | 2:11 (kon.) |
Salzburg – Plzeň | 4:7 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 2:3 (kon.) | | | Nové Zámky – Miskolc | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:7 (kon.) |
Trenčín – Košice | 3:6 (kon.) | | | Poprad – Detva | 3:1 (kon.) | | | MAC Budapešť – Žilina | 5:2 (kon.) |
Rosice – Uh. Hradiště | 3:4 (kon.) | | | V.Popovice – Rakovník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Nový Jičín B – H. Benešov | 6:9 (kon.) |
Žabonosy – Kralupy n. Vltavou | 8:3 (kon.) | | | Poděbrady – Slaný | 5:9 (kon.) | | | Čáslav – Neratovice | 10:1 (kon.) |
HC Vajgar – Pelhřimov B | 11:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Tábor B | 6:1 (kon.) | | | HC Vimperk – Veselí nLuž. | 5:2 (kon.) |
Semechnice – N. Město n. M. | 2:7 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Opočno | 4:0 (kon.) | | | Trutnov – Nový Bydžov | 5:9 (nedohr.) |
Jaroměř – Nová Paka | 2:7 (kon.) | | | Světlá nS – Chotěboř | 3:4 (po pr.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 6:3 (kon.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 3:5 (kon.) | | | Skuteč – Lanškroun | 4:3 (po pr.) | | | Brumov – Uh.Ostroh | 4:3 (kon.) |
SHKM Hodonín – Uničov | 6:5 (kon.) | | | Vlašim – Příbram | 4:6 (kon.) | | | Kutná Hora – Mělník | 4:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Frýdlant | 4:3 (po pr.) | | | Chrudim – Choceň | 7:1 (kon.) |
SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 3:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 7:1 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Litvínov | 8:0 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 1:7 (kon.) | | | Tomahawk – Marsy Klatovy | 3:12 (kon.) | | | HC Vizi – Tango Klatovy | 7:0 (kon.) |
AHC Dynamo – HC Čápi | 4:3 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Sparta Praha
4:5
(1:1, 2:3, 1:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Petr Pavlík
Branky a nahrávky:
19. Piskáček (Smejkal), 35. Rousek (Košťálek, Blain), 37. Rousek (Blain, Košťálek), 46. Kalina (Roberts Bukarts) – 12. Kodýtek (Eberle, Straka), 22. Kracík (Gulaš, Vráblík), 29. Pour (Gulaš, Vráblík), 32. Kantner, rozh. náj. Čerešňák
Rozhodčí: Pražák, Pešina – Zíka, Lhotský
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Denis Kindl (PLZ)
0:0 Roberts Bukarts (SPA)
2. série:
0:0 Petr Kodýtek (PLZ)
0:0 Andrej Kudrna (SPA)
3. série:
0:0 Jan Kovář (PLZ)
0:0 Lukáš Rousek (SPA)
4. série:
0:0 Milan Gulaš (PLZ)
0:0 Lukáš Pech (SPA)
5. série:
0:1 Peter Čerešňák (PLZ)
0:1 Jiří Smejkal (SPA)
HC Sparta Praha:
J. Sedláček (Machovský) – Piskáček, Delisle, Kalina, Blain, Tomáš Dvořák, Košťálek, de la Rose – Buchtele, Klimek, Kudrna – Forman, Pech, Roberts Bukarts – Klíma, Smejkal, Rousek – Beran, Černoch, Kumstát.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Moravčík, Allen, Kvasnička, Vráblík, L. Kaňák – Pour, Jan Kovář, Gulaš – Straka, Kodýtek, Eberle – Kracík, D. Kindl, Kantner – Preisinger, Indrák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Moravčík, Allen, Kvasnička, Vráblík, L. Kaňák – Pour, Jan Kovář, Gulaš – Straka, Kodýtek, Eberle – Kracík, D. Kindl, Kantner – Preisinger, Indrák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pražák, Pešina – Zíka, Lhotský
Diváci:
Autorem vítězné trefy z je obránce PETER ČEREŠŇÁK, který svou povedenou ranou zajistil plzeňskému týmu cenné dva body do tabulky.