Aberdeen – Rangers 2:4 (kon.) | FC Dundee – Kilmarnock 2:2 (kon.) | Hearts – Livingston 0:0 (kon.)
St. Mirren – Motherwell 1:2 (kon.) | H. Academical – St. Johnstone 2:1 (kon.)
Heart of Midlothian FC
0:0 (0:0)
Livingston F.C.
Středa 06.02.2019, 20:45Skotská Premier League • 25. kolo

Domácí fotbalisté byli v tomto zápase favoritem, ale ani jeden celek si výraznější šanci nepřipravil, a tak diváci ani jednu branku neviděli. Mužstva tak odchází do kabin po bezbrankovém zápase. (22:38:06)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 6:3. Fauly: 9:16.

90+4

90+4
    Ani jeden celek se v nastaveném čase nemůže do výraznějších šancí dostat.

90+2
    Domácí budou rozehrávat od své branky, mnoho času už jim nezbývá na skórování.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Ikpeazu zakončoval z dobré pozice, jeho hlavičku ve středu branky kryje gólman.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Lamie (Livingston F.C.).

88
    Domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale jsou nuceni se vrátit až ke své brance.

87
    Hlavička z předbrankového prostoru končí nad brankou, Doyle se ujme rozehrávky.

86
    Byrne si šel pro faul a získal ho. Domácí obrana ho zastavila nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.

84
    Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat tak bude hostující brankář Kelly.

82
    Střídání v týmu Livingston F.C.: ze hřiště odchází Ryan Hardie, přichází Chris Erskine.
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Jake Mulraney., přichází Demetri Mitchell.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, mnoho šanci k vidění není. Favoritem byl před zápasem domácí celek, ale stav je nerozhodný.

78
    Střídání v týmu Livingston F.C.: ze hřiště odchází Steve Tevi Lawson, přichází Craig Sibbald.

77
    Domácí Steven Naismith zakončoval pravou novou z dobré pozice před brankou. Jeho zakončení bylo zblokované.

75
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Conor Shaughnessy, přichází Callumn Morrison.

73
    Atmosféra tohoto zápasu je poněkud komornější, na výraznější šanci zatím čekáme.

71
    Alan Lithgow hlavičkoval z dobré pozice před branku, jeho projektil ale kryje brankář.

71
    Střídání v týmu Livingston F.C.: ze hřiště odchází Hakeem Odoffin, přichází Keaghan Jacobs.
    70. Hardie (LFC)

70
    Halkett centroval před branku a Hardie hlavičkoval. Jeho ránu vytáhl brankář na roh.

Máme zde informaci pro novináře. Dnešnímu utkání přihlíží 15 147 platících diváků.

69
    Mnoho fotbalové krásy poslední minuty rozhodně nenabízejí.

66
    John Souttar hlavičkoval z dobré pozice, jeho zakončení však končí mimo branku. Vykopávat tak bude Kelly.

65
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Oliver Bozanic, přichází Uche Ikpeazu.

64
    Hráči ve tmavém kombinují na polovině soupeře, zatím ale marně čekají na výraznější příležitost.

63
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale do výraznější šance se nepropracovali.

61
    Hosté se dopustili útočného faulu, a tak budou hrát domácí od své branky.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, zdá se, že oba celky budou brzy střídat.

59
    Domácí fotbalisté sice nyní drží míč na polovině soupeře, ale do výraznější šance se nemohou propracovat.

57
    Ryan Hardie autorem další střely hostujícího celku, Tento pokus byl zblokovaný.

56
    Hostujcí Hakeem Odoffin zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

56
    Declan Gallagher zakončoval pravou nohou z dobré pozice. Jeho rána byla zblokovaná obránci.

54
    Hostující brankář rozehrává od své branky, to se snad poprvé ve druhém poločase ozývají domácí fanoušci, kteří hlasitě ženou své oblíbence v cestě za první brankou.

53
    Odofin se dostal ke střele z dobré pozice, jeho projektil byl domácím bekem zblokovaný.

52
    Lee přišel o míč na poslední chvíli, hostující obrana tak tak zastavila akci domácích.

51
    Lee zkoušel protlačit míč před branku, ale nepodařilo se mu to. Vybojoval rohový kop pro domácí.

50
    Žlutou kartu dostává Lee (Heart of Midlothian FC).

49
    Naismith byl faulovaný, rozehrávka pro domácí.

48
    Livingston nyní získal vhazování na útočné polovině, což se nelíbí hráčům ani fanouškům domácího mužstva.

48
    Kelly rozehrává od své brány, rozhodl se pro dlouhý výkop.

47
    Domácí hrají znovu aktivně na polovině hrací plochy, snaží se něco vymyslet, ale marně.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.

46

V prvním poločase jsme mnoho šancí neviděli. Aktivnější byl domácí celek, který sice dostal míč do sítě, ale bylo to po ofsajdovém postavení. Gól tak platit nemohl.

45+2

45+1
    Jedna minuta byla nastavena.

45
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43
    Kelly nyní podržel spoluhráče, Clare pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář a následně balon zneškodnil.

42
    Volný kop pro domácí. Centr jeden z hráčů před brankou tečoval a byl to obránce, takže uvidíme roh.,

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do vyložených šancí.

39
    Z volného kopu domácí celek výraznější šanci získat nedokázal.

37
    Žlutou kartu dostává Gallagher (Livingston F.C.).

36
    Po delší době zahrozil hostují celek, ale Lee dobře zapracoval před brankou a zastavil akci soupeře.

34
    Mulraney centroval před branku, ta, nikdo ze spoluhráčů nebyl připravený na střelu. Smith vybojoval vhazování na útočné polovině.

33
    Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat na útočnou polovinu.

32
    Gallagher rozehrával na útočné polovině, ale jeho kolegové nebyli v dobrých pozicích, takže míč získal domácí klub.

31
    Nepřesná domácí akce znamená, že bude Kelly rozehrávat.

29
    Kelly začal bleskovou akci, kterou Byrne nepřesnou přihrávkou pokazil.

28
    Heart of Midlothian vybojovali rohový kop. Centr se snesl před branku, a tak mohl balon zastavit brankář.

27
    Hardie chtěl pokračovat v akci spoluhráčů, ale výborně situaci posoudil pomezní sudí, píská se ofsajd.

25
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

24
    Domácí fotbalisté drží míč častěji na kopačkách. Clare chtěl rychle rozehrávat, ale sudí mu jasně naznačil, že až na jeho pokyn bude míč uveden do hry.

23
    Byrne bude doošetřen mimo hrací plochu, jeho spoluhráči rozehrávají.

22
    Znovu špatné načasování, domácí hráč byl v ofsajdu, navíc jeden z hráčů Livingstonu zůstal ležet na hrací ploše vinou zranění.

21
    Kelly vykopával od své branky a sportovně poslal balon až k brankáři soupeře.

20
    Domácí fanoušci a hráči se dožadovali odpískání pokutového kopu, Clare zůstává ležet na hrací ploše.

19
    Smith zkazil přihrávku, balon končí v zámezí, rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.

17
    Berra vhazuje na polovině hrací plochy, jeho spoluhráč byl po přijetí míče faulovaný, rozehrávat tak budou dál domácí.

17
    Doyle si vyběhl z branky, ale míč při rozehrávce Heart se k němu nedostal.

14
    Optickou převahu mají v první části zápasu domácí, další jejich akci vedl Lee, ovšem odcentrovat nebo zakončit nedokázal.

13
    Mulraney zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale znovu byl pískán ofsajd.

13
    Naismith hledal před brankou spoluhráče zajímavou přihrávkou, míč byl ovšem zblokovaný.

11
    Kelly se zapojil do rozehrávky svého týmu. Odcentroval až na útočnou polovinu. Tam jeho kolegové o míč přišli.

11
    Midlothian zkoušel rychle přenést hru, což se mu sice podařilo, ale jeho rychlou akci zastavila obrana hostujícího celku

9
    Leeho centr byl skvělý, ale Naismith hlavičkoval z ofsajdové pozice.do brány. Míč se tedy dostal za brankovou čáru, ovšem gól pro ofsajd neplatí.

9
    Pittman fauloval, rozehrávat tak bude domácí celek na útočné polovině. Lee nacentroval před branku.

8
    Mnoho šancí úvod zápasu nenabízí, sledujeme spíše klidnější hru.

7
    Bozanic centroval před branku, ale obrana byla pozorná a dokázala si poradit.

7
    Domácí fanoušci zatleskali další zajímavé akci Heart. Ti vybojovali rohový kop.

4
    Domácí Souttar pálil z dobré pozice, jeho rána jen o malý kousek minula branku. Nechybělo mnoho. Stadionem to jen zahučelo.

3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí obrana zastavila hostující akci středem.

2
    Lithgow vybojoval autové vhazování na útočné polovině, jeho spoluhráči se do šance ale nedostali.

1
    Domácí hráči jdou na rozcvičku.

Heart of Midlothian FC: Doyle -Souttar, Shaughnessy, Berra – Smith, Djoum, Bozanic, Mulraney – Lee – Clare, Naismith
    Náhradníci: Zlámal – Cochane, Dikamona, Ikpeazu, Mitchell, Morrison, Vaněček

Livingston F.C.: Kelly – Gallagher, Halkett, Lithgow – Odofin, Byrne, Pittman, Lawson, Lamie – Lawless, Hardie
    Náhradníci: Steward – Blues, Brown, Ekskine, Jacobs, Sibbald, Wylde.

Nejistý start mají domácí Haring, Ikpeazu, Smith a Wighton. Za hosty pak Miller a de Vita.

Poslední dva vzájemné zápasy vždy vyhrál domácí tým a hosté odešli bez skórování.

Domácí celek je v tabulce pátý, hosté pak na osmé pozici. Heatr z posledních pěti zápasů vyhráli čtyři, hosté pak ani jeden. Favoritem je domácí tým.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky skotské Premier League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Heart of Midlothian FC a Livingston F.C.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.