Vegas – Vancouver 3:0 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Chicago 5:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:3 (1:2, 1:1, 2:0) Stav série: 2:0
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Pondělí 04.03.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje. Byly rozehrány vyřazovací boje a první zápasy máme za sebou. Zatímco skupina jih + východ žádné překvapení nepřinesla a vyhrály favorizované domácí týmy, skupiny sever + střed přinesly hned dvě překvapení, když favorizované Klatovy podlehly Kolínu a HC Vlci Jablonec prohráli na domácí půdě MOSTECKÝM Lvům 3:4 Série s hrají na tři vítězné zápasy a troufám si odhadnout, že tato série bude ještě dlouhá. Lvi o osudu prvního zápasu rozhodli v první třetině. Do zápasu však vstoupili lépe Vlci, kteří se dostali do vedení zásluhou Jakuba Mulače. Lvi ovšem zásluhou Vítězslava Nedrdy srovnali a misky vah na stranu Lvů přesunuli Vladimír Kýhos a František Mála. Na začátku druhé třetiny opět udeřil Jakub Mulač a snížil stav zápasu na 2:3 z pohledu domácích. Na konci druhé třetiny zvýšil skóre ve prospěch Lvů Milan Böhm. Kdo si ovšem myslel, že je hotovo, tak se zmýlil. se do Lvů zakousli a bojovali až do samotného konce. V nervózním závěru v čase 58:52 domácí snížili na 3:4 zásluhou Lukáše Tondra. Poté se ještě strhla bitka, kde byli vyloučení pouze dva hosté. Lvi však své první vítězství ubojovali. Přijďte se podívat na atraktivní hokej i dnes v 18:00, kdy série pokračuje druhým zápasem.

04:17
    Pavel Smolka vypálil po krásné akci celé lajny z mezikruží. Lukáš Hosnedl hokejkou vyráží

05:18
    Do slibné šance se dostával Štěpán Urbánek, na poslední chvíli mu selhala mířidla

06:43
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Hrdlička.

06:48
    Lvi se hned osvobozují kotouč je u Lukáše Hosnedla

07:28
    Vlci právě vstřelili branku!
    Hosté využívají přesilovku. Lukáš Tondr nabil na modrou TOMÁŠOVI MRKVIČKOVI a ten golfákem prostřelil Olivere Štěpánka. Asistence: Lukáš Tondr a Kamil Bříška

08:37
    Hostující Tomáš Mrkvička již zvedl ruce a celý tým hostů protestuje. Brankový rozhodčí i hlavní rozpažují

09:16
    Zakázané uvolnění hostů

10:14
    Obrovský závar před hostující brankou, nejdříve Tomáš Přeučil, poté František Mála a poté znova Tomáš Přeučil brankaře hostů nepřekonali. Bude se ovšem vylučovat

10:14
    Vyloučení v týmu Jablonec (Mulač – 2 min., podrážení).

11:09
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Lvi také využívají přesilovku. Po luxusní akci celé pětice střílí branku TOMÁŠ PŘEUČIL. Asistence: František Mála a Štěpán Urbánek

11:30
    Po vyhrané buly Milana Böhma střílí z první překvapivě Jakub Čmolík. Brankář hostů byl pozorný

11:59
    Od modré napřáhl Roman Fučík, branku míjí

12:14
    Na druhé straně se dostal ke kotouči Jiří Babec. Štěpánek chytá

12:30
    Na podruhé to již hostům vyšlo. Branku střílí JIŘÍ BABEC Asistence: Tomáš Nezbeda a David Homolka

14:20
    Útočná trojice Nedrda – Böhm – Čmolík opět zahrozila před Lukášem Hosnedlem. Chybělo více přesnosti

15:36
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Polák – 2 min., krosček).

15:58
    Aleš Havlůj vyhazuje přes všechny čáry

16:37
    Lukáš Abrahám se dostal v mezikruží do krásné šance. Oliver Štěpánek si díru mezi betony pohlídal

17:00
    Lvi vyhazují přes všechny čáry

17:36
    Lvi hrají v plném počtu

18:18
    Tomáš Nezbeda se dostával z pravé strany do dobré šance, Oliver Štěpánek s přehledem vyráží

19:00
    Vhazuje se po levé straně Lukáše Hosnedla a situace se opakuje. Milan Böhm vyhrává buly, přihrává volnému Jakubovi Čmolíkovi a ten z první trefuje hostujícího brankaře

24:55
    Do třetice všeho dobrého. Lvům se to konečně podařilo. Milan Böhm vyhrál buly a JAKUB ČMOLÍK hned z první střílí branku. Asistence: Milan Böhm

25:38
    František Mála ujížděl sám na branku a Dominik Havelka ho zahákoval. Je nařízeno trestné střílení

25:38
    Trestné střílení provedl Pavel Smolka, hostujícího brankaře střelou nepřekvapil

25:59

26:36
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Brokeš – 2 min., hákování).

30:36
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Mrkvička – 2 min., hákování).

31:11
    Dva hosté se řítili na samotného Štěpána Urbánka. Akce naštěstí pro domácí skončila posunutou brankou

32:40
    Lvi v přesilovce vůbec nic nepředvedli, naopak hosté se dostali do dvou slibných šancí

33:57
    Zakázané uvolnění Lvů

35:19
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kuncl – 2 min., sekání).

35:37
    Lvi se osvobozují vyhozením přes všechny čáry

36:15
    Hosté se ujímají vedení. Branku střílí LUKÁŠ TONDR. Asistence: Jakub Mulač a Tomáš Mrkvička

36:15
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2+2 min).
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou(Abrahám – 2 min.).

36:29
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Maďar – 2 min., sekání).

37:20
    Olivera Štěpánka provětral Kamil Bříška

37:52
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Homolka – 2 min., sekání).

39:30
    Závar před brankou Lukáše Hosnedla. Ten však kotouč drží

39:44
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Hosnedl – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

39:48
    Štěpán Urbánek napřáhl od modré, branka z toho není

40:00

Druhá třetina přinesla spíše opatrný hokej, na 2:2 srovnával Jakub Čmolík, hosté však přenesli misky vah na svoji stranu, když po sporné brance, která přinesla spoustu emocí ze strany Lvů skóroval Lukáš Tondr. Do třetí třetiny vstoupí Lvi přesilovou hrou a snahou zvrátit utkání ve svůj prospěch.

40:01

40:19
    Zakázané uvolnění domácích

41:48
    Po skončení přesilovky Lvi srovnávají, kdy si vlastní branku střelili vlastně hosté. Autorem chytré branky je LUKÁŠ HRDLIČKA

42:17
    Od modré pálil Petr Melovič. Oliver Štěpánek kotouč viděl

42:50
    František Mála z kruhů vyzkoušel pozornost Lukáše Hosnedla

43:32
    Pavel Smolka si krásně najel z mezikruží, ale Lukáš Hosnedl mu ukázal svůj terč v podobě lapačky

43:43
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., vysoká hůl).

44:18
    Víťa Nedrda ujížděl s Františkem Málou na samotného obránce, přihrávka přeskočila hůl

45:43
    Mostečtí jsou v pěti

46:18
    Milan Böhm ujížděl po levé straně, střela nebyla vůbec špatná, ale hostující brankař jí viděl

47:12
    František Mála si zahrál na Crosbyho, prostrčil si kotouč krásně mezi nohy obránce a efektně zakončil. Škoda, že z toho není branka

48:05
    Přihrávka rukou Lvů

48:51
    František Mála krásně bekhendem nemastnou neslanou střelou málem překvapil hostujícího Lukáše Hosnedla

54:29
    Lvi si hráli v útočné třetině s pukem. Kotouč sebral ze vzduchu Tomáš Přeučil, přihrál Alešovi Havlůjovi a ten vystřelil na hostujícího brankáře. Ten drží kotouč

55:10

55:15
    Lukáš Hrdlička hned po buly otestoval Lukáše Hosnedla. Ten se překvapit nenechal

55:56
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kuncl – 2+2 min, vysoká hůl).