NY Rangers – Ottawa 1:4 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.)

2. Vladimir Tarasenko (STL) 1+1
    3. Cam Ward (CHI) 37 zák., 3 góly, 92,5% (05:00:56)

Dva body z tohoto zápasu získává domácí celek, který sice v poslední minutě třetí třetině přišel o výhru v základní hrací době, trefil se Tyler Bozak. V nájezdech o výhře Blackhawks rozhodl Jonathan Toews.

Střely na branku: 38:40

Jonathan TOEWS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Jediným hráče, který uspěl v nájezdech je domácí JONATHAN TOEWS. Ten rozhoduje o výhře svého celku.

64:06
    Erik Gustafsson zlomil hokejku, ale dvakrát musel bez ní bruslí odehrát kotouč. Skvěle, skvěle to udělal.

63:41
    Vladimir Tarasenko zakončoval, Cam Ward připravený.

63:17
    Hraje se hodně takticky, nikdo nechce chybovat.

63:00
    Oba týmy střídají, Colton Parayko má kotouč za svou brankou.

62:22
    Brandon Saad tváří v tvář brankáři neuspěl, zajímavá střelecká pozice nebyla proměněná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 17. J. Toews (P. Kane, Caggiula), 34. Anisimov (Kahun, Saad), 52. P. Kane (D. Strome, Keith), rozh. náj. J. Toews – 21. Tarasenko (B. Schenn, Parayko), 53. Perron (Pietrangelo, Tarasenko), 60. Bortuzzo (Maroon, Parayko)