Portugalsko – Jižní Korea 1:0 (kon.) | Panama – Mali 1:1 (kon.) | Francie – Saúdská Arábie 2:0 (kon.)
Argentina – Jihoafr. republika 5:2 (kon.)
Panama
1:1 (0:1)
Mali
Sobota 25.05.2019, 18:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydhošť • Mistrovství světa U20 • Skupina E
    87. Diego VALANTA - 1:1

87
    Panama právě vstřelila branku!
    Nějakých pět minut před koncem je vyrovnáno na 1:1! Obrovskou dávku zodpovědnosti na sebe vzal nově příchozí DIEGO VALANTA, pro kterého byl pokutový kop první dotek s balónem. Žádný negativní vliv to ale nemělo, protože osmnáctiletý fotbalista zkušeně zakončil do protipohybu gólmana.
    39. Boubacar KONTÉ - 0:1

39
    Mali právě vstřelilo branku!
    Malijci se v devětatřicáté minutě dostávají do zaslouženého vedení! Vše paradoxně začalo na druhém konci hřiště, kde se neujal centr Oreliéna. Afričané rychle přepli do ofenzivy, BOUBACAR KONTÉ zničehonic vystřelil z dálky a odrazem od pravé tyče dostal balón za záda bezmocného Allena.