Portugalsko – Jižní Korea 1:0 (kon.) | Panama – Mali 1:1 (kon.) | Francie – Saúdská Arábie 2:0 (kon.)
Argentina – Jihoafr. republika 5:2 (kon.)
Panama
1:1 (0:1)
Mali
Sobota 25.05.2019, 18:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydhošť • Mistrovství světa U20 • Skupina E

90
    Až v devadesáté minutě tu máme první žlutou kartu. V souboji dvou osmiček fauloval Víctora Griffithe Mohamed Camara.
    87. Diego VALANTA - 1:1

87
    Panama právě vstřelila branku!
    Nějakých pět minut před koncem je vyrovnáno na 1:1! Obrovskou dávku zodpovědnosti na sebe vzal nově příchozí DIEGO VALANTA, pro kterého byl pokutový kop první dotek s balónem. Žádný negativní vliv to ale nemělo, protože osmnáctiletý fotbalista zkušeně zakončil do protipohybu gólmana.

86
    Konatého laciné promáchnutí na hranici pokutového území se pokusil využít Guillermo Benítez, kterého zezadu jasně fauloval Diaby. Italský sudí neváhal a nařídil penaltu, přestože panamský hráč stál téměř celým tělem mimo velké vápno. Protesty afrického mužstva nezabraly, původní výrok potvrdili i pánové u videa.

85
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Jesús West, přichází Diego Valanta.

77
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Lassana N'Diaye, přichází Mamadou Traoré.

71
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Hadji Dramé, přichází Mamady Diarra.
    65. Mohamed Camara (MLI)

65
    Tak to bylo těsné! Mohamed Camara převzal míč na levé straně a navedl si ho až na osu hřiště, odkud pravačkou vypálil do břevna!

46
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Ángel Orelién, přichází Jovani Welch.

46
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Eduardo Guerrero, přichází Tomás Rodríguez.
    39. Boubacar KONTÉ - 0:1

39
    Mali právě vstřelilo branku!
    Malijci se v devětatřicáté minutě dostávají do zaslouženého vedení! Vše paradoxně začalo na druhém konci hřiště, kde se neujal centr Oreliéna. Afričané rychle přepli do ofenzivy, BOUBACAR KONTÉ zničehonic vystřelil z dálky a odrazem od pravé tyče dostal balón za záda bezmocného Allena.