3:2 (0:2)
New York Red Bulls
Neděle 09.06.2019, 01:30 • Talen Energy Stadium, Chester • Americká MLS

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Krásné nedělní ráno při sledování online přenosu z MLS. Dnes se nám představí celky Philadelphia Union a New York Red Bulls. Utkání začíná v 1:30. Přeji vám příjemnou zábavu.

Hostující New York Red Bulls se nachází na páté příčce se ziskem 24 bodů po patnácti odehraných utkáních. Tým z New Yorku má navíc výbornou formu, neboť neprohrál už 5 utkání v řadě a v minulém kole si výsledkem 4:0 poradil se Salt Lake. Nejlepšími střelci tohoto týmu jsou útočníci Daniel Royer a Brian White, oba nastříleli tři góly.

Philadelphia je lídr Východní konference. V 16 zápasech uhrála 28 bodů a náskok před druhým Montrealem činí 1 bod. Philadelphia zvládla minulé utkání na půdě Minnesoty poměrem 3:2 a ukončila svou třízápasovou sérii bez vítězství. Nejlepším střelcem lídra tabulky je polský útočník Kacper Przybylko.

Philadelphia Union: Blake – Gaddis, Trusty, Elliott, Wagner – Medunjanin – Bedoya, Monteiro – Aaronson – Santos, Przybylko
    Náhradníci: Freese – Collin, Fabinho, Ilsinho, Mbaizo, Ngalina, Picault

New York Red Bulls: Robles – Lade, Parker, Tarek, Duncan – Rzatkowski, Davis – Muyl, Gamarra, Royer – White
    Náhradníci: Meara – Fernandez, Nealis, Epps, Cásseres, Barlow, Jørgensen

Rozhodčí: Stott – Kieso, Bigelow.

1

1
    Duncan se snažil protáhnout se s míčem, ale u rohového praporku nakonec neuspěl.

2
    Muyl mohl centrovat, ale neudržel balón na hřišti.Domácí budou odkopávat od své brány.

3
    První standardní situaci tohoto utkání získali domácí. Centr ale doputoval pouze do rukavic brankáře.

4
    Davisova nečekaná rozehrávka rohového kopu se dostala až do pokutového území, ale hosté byli sami překvapeni a nedokázali vsítit gól.

5
    Robles musel zasáhnout proti centru z pravé strany.

6
    Při odkopu Roblese si jeden z domácích hráčů pomohl faulem. U balónu tak zůstanou červení.

7
    Úvodní minuty zatím moc zajímavé nejsou. Na střelecký pokus stále čekáme.

8
    Domácí měli k dispozici přímý kop z parádní pozice, jenže rozehráli jej prachbídně.

10
    Santos si to mířil mezi bránící hráče, ale nedokázal přesně předložit přihrávku Monteirovi.

12
    Další útočný výlet domácího celku skončil ofsajdem. Stále tak čekáme na nějakou zajímavou situaci.

13
    Aaronson poslal parádní centr na hlavu Przybylka, jehož hlavička jen těsně minula pravou tyč hostující svatyně. Tohle byla velká šance.

14
    Žlutou kartu dostává Amro Tarek (New York Red Bulls).

15
    Philadelphia drží míč na kopačkách a postupnou kombinací se snaží dostat se vpřed.

16
    Elliott nerozehrál vůbec dobře a jeho přihrávka doputovala až k brankáři Roblesovi.

18
    Nyní se hraje na půlící čáře a vidíme zajímavou taktickou bitvu.

19
    Santos si vyčkal na parádní přihrávku, pohlídal si ofsajd a sám před brankářem jej zkusil přehodit. Jeho zakončení se otřelo o břevno.

20
    Pokus o kličku u autové čáry moc nevyšel. Přesto zůstanou na balónu hostující hráči.

22
    Aaronson si chtěl navést míč na střed a poté vypálit. Nakonec skončil na zemi, ale podle hlavního arbitra dovoleným způsobem.

23
    Hosté nikam nespěchají a svůj aut na pravé straně vhodili až nyní.

24
    Muyl si vybojoval míč na pravé straně, odkud chtěl centrovat. Míč ale netrefil vůbec dobře, a proto skončil v zámezí.

26
    Hosté se sice ve středu pole vyrovnávají domácím hráčům, avšak jejich působení na půli domácích zatím neskončilo střelou.

28
    Santos už nestihl nepřesný centr z levé strany na hrací ploše. Vhazovat aut budou hráči z New Yorku.

29
    New York RB právě vstřelil branku!
    Stav je 0:1! Rychlá akce New Yorku byla úspěšná, neboť Duncan z pravé strany přistrčil míč na střed, kde ALEJANDRO ROMERO GAMARRA trefil přesně. 0:1. Asistence: Kyle Duncan.
    29. ALEJANDRO ROMERO GAMARRA - 0:1

32
    Philadelphia se snaží okamžitě zvrátit průběh na svou stranu a vytvořila si už několik zajímavých pozic ke střele.

34
    Przybylko dostal míč do pokutového území, ale k ráně se nedostal. Stopeři byli rychlejší.

35
    Rohový kop domácích neskončil přesnou střelou. New York se stačil ubránit.

37
    Střelec zatím jediné branky Gamarra dokázal přesně přenést hru na levou stranu, ale tam Royer prohrál hlavičkový souboj.

38
    Aut pro Union. Domácí se teď usazují na polovině soupeře.

39
    White se dostal do souboje s Elliottem, avšak obránce domácích si počínal skvěle. Nejlepší střelec hostujícího celku se k zakončení nedostal.

41
    Santos zůstal po jednom ze střetů ležet. Rozhodčí tuto situaci jako faul neposoudil.

42
    Hosté vedou už o dvě branky. Lade nakopl míč, pro který si brankář Blake nedošel a naopak BRIAN WHITE si dokázal brankáře domácích chytrým lobem přehodit. Krásná branka a už je to 0:2. Asistence: Connor Lade.
    42. BRIAN WHITE - 0:2

45
    Philadelphia se musí otřepat, ale zatím hraje bez nápadů.

45+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

45+2

První poločas skončil. Lídr Východní konference zatím prohrává 0:2 a New York je mírně lepším týmem. Uvidíme, jakým směrem se bude vyvíjet druhý poločas, který začne zhruba za 15 minut.

46

47
    Duncan dokázal perfektním skluzem zastavit Aaronsona a hosté tak můžou pospíchat vpřed.

48
    Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Amro Tarek, přichází Sean Nealis.

49
    Průnik po pravé straně v podání domácího celku byl zastaven.

50
    Bedoya si vůbec nerozuměl s Monteirou a nechal míč dokutálet se za postranní čáru.

51
    White se dokázal dostat k zakončení, ale jeho pokus byl sražen. Následovat bude rohový kop.

53
    Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Ilsinho.

55
    Domácí sice kontrolují míč, ale už je nejvyšší čas na to, aby taky něco vytvořili směrem dopředu.

56
    Míče se sice zmocnil Royer, ale dlouho míč na svých kopačkách neudržel.

57
    Žlutou kartu dostává Kyle Duncan (New York Red Bulls).

59
    Gaddis přihrával směrem na svého brankáře, který musel vyřešit zapeklitou situaci před dobíhajícím Whitem.

60
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí snižují! Střídající Ilsinho krásně pronikl po pravé straně a přízemním centrem nabídl míč JAMIRU MONTEIROVI, jehož zakončení zaplulo bezpečně k tyči. 1:2. Asistence: Ilsinho.
    60. JAMIR MONTEIRO - 1:2

61
    Střídání vyšlo trenérovi domácích skvěle. ILSINHO je na hřišti necelých deset minut a už k asistenci přidává branku. Jeho skrytý pokus z pravé strany skončil i s pomocí teče na zadní tyči a stav je už 2:2. Asistence: Alejandro Bedoya.
    61. ILSINHO - 2:2

65
    Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Alex Muyl, přichází Omir Fernandez.

66
    White dostal parádní míč do běhu a pro hosty mohlo být zase veseleji. Střelec z New Yorku ale přestřelil horní tyč a Blake si mohl oddechnout.

67
    Hra je nyní otevřená na obou stranách. V následujících dvaceti minutách se rozhodně máme na co těšit.

68
    Philadelphia drží míč na svých kopačkách a momentálně operuje s balónem okolo půlící čáry.

70
    Penalta pro Union! Hostující hráč zahrál ve vápně rukou!

72
    Domácí během dvanácti minut otáčejí skóre ve svůj prospěch. Monteiro kopl penaltu špatně a Robles jeho pokus vyrazil před sebe, v těchto místech byl ale pohotový ILSINHO, jehož zakončení znamená jeho druhou branku v zápase. 3:2.
    72. ILSINHO - 3:2

73
    Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Daniel Royer, přichází Marcus Epps.

74
    Philadelphia je při chuti a snaží se hosty vysoko napadat.

75
    Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Sergio Santos, přichází Fabrice-Jean Picault.

77
    Hostující tým drží míč, ale momentálně vůbec není nebezpečný.

79
    Rána v podání Davise byla dobrá. Horní tyč minula o malý kousek.

81
    Obrázek hry je už tak pět minut stejný. New York drží míč, ale Philadelphia výborně brání a nedává hostům žádný větší prostor.

83
    K zakončení se mohl dostat střídající Picault, jenže jeho pokus byl zastaven pohotovým stoperem.

85
    Ilsinho byl opět aktivní a pronikl po pravé straně až k malému vápnu. Jeho následná přízemní přihrávka přes obránce neprošla.

87
    Druhý rohový kop v řadě pro domácí a Ilsinho měl na kopačce hattrick. Jeho odražená střela mířila pod břevno, jenže Robles se vytáhl parádním zákrokem.

88
    Domácím byl odpískán útočný faul.

89
    Picault si musel pomoct faulem a přerušil útočný postup hostů. Ti teď rozehrají standardní situaci.

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jamiro Monteiro (Philadelphia Union).

90+2
    Monteiro dal sice čtvrtý gól Philadelphie, ale pomohl si rukou. I díky tomu a také za následné řeči si vysloužil žlutou kartu.

90+3
    Obrovská šance domácích! Picault se společně s Monteirem řítili dva na brankáře, ale nevyřešili celou situaci ideálně. Monteiro bránu netrefil, přestože dostal od Picaulta míč do ideální pozice.

90+5
    Poslední nákop do ohně, o který se postará brankář Robles.

90+5

Skončilo nám utkání v rámci MLS a Philadelphia díky parádní otočce získává čtyřbodový náskok na čele Východní konference. Pod vítězství 3:2 se dnes výrazně podepsal hlavně Ilsinho, který si po svém nástupu na hřiště připsal dvě branky a jednu asistenci.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:13.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a těším se na vás příště. Na počtenou! (03:41:50)

Daniel Fekets

Branky: 60. Monteiro (Ilsinho), 61. Ilsinho (Bedoya), 72. Ilsinho – 29. Gamarra (Duncan), 42. White (Lade)

Karty:   90+1. Monteiro (PHI) – 14. Tarek (NYR), 57. Duncan (NYR)

Philadelphia Union: Blake – Gaddis, Trusty, Elliott, Wagner – Medunjanin – Bedoya, Monteiro – Aaronson (53. Ilsinho) – Santos (75. Picault), Przybylko

New York Red Bulls: Robles – Lade, Parker, Tarek (48. Nealis), Duncan – Rzatkowski, Davis – Muyl (65. Fernandez), Gamarra, Royer (73. Epps) – White

Rozhodčí: Stott – Kieso, Bigelow