Skalica – Vítkovice 4:1 (kon.) | Osijek – Ostrava 1:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Příbram 0:0 (kon.) | Pardubice – Trenčín 4:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:0 (zruš.)
Karabach – Plzeň 2:2 (kon.) | Dynamo – Sparta 1:1 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 1:2 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Deset minut před koncem se dočkali také hráči českého týmu, trefil se ONDŘEJ CHVĚJA!

75
    Skalica právě vstřelila branku!
    Čtvrtá trefa druholigového slovenského týmu, do střelecké listiny se zapisuje také FILIP BLAŽEK!

36
    Deset minut před koncem prvního poločase je tady další změna ve skóre, znovu se prosazuje Skalica, konkrétně MARTIN MÁŠIK!