Pjunik – Shkupi 3:3 (kon.) | Ordabasy – Kutaisi 1:0 (kon.) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (kon.)
Alaškert – FK Makedonija 3:1 (kon.) | Larnaka – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Narva – Budućnost Podgorica 0:2 (kon.)
Laçi – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Sabail – Universitatea Craiova 2:3 (kon.) | Flora – Niš 2:0 (kon.)
KuPS – Vitebsk 2:0 (kon.) | Balzan – Domžale 3:4 (kon.) | Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Ružomberok – Levski 0:2 (kon.) | Molde – Reykjavík 7:1 (kon.) | Brøndby – Inter Turku 4:1 (kon.)
Crusaders – B36 Tórshavn 2:0 (kon.) | Debrecín – Kukësi 3:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Mura 2:0 (kon.)
Brann – Shamrock 2:2 (kon.) | Malmö – Ballymena 7:0 (kon.) | FK Liepāja – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 0:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0 (kon.) | FK Radnik – Trnava 2:0 (kon.)
Soligorsk – Hibernians 1:0 (kon.) | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 0:3 (kon.) | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar 0:3 (kon.)
Fola – Čichura 1:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – RFS Riga 2:3 (kon.) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (kon.)
Dunajská Streda – Cracovia 1:1 (kon.) | Zeta – Fehérvár 1:5 (kon.) | FCSB – Milsami 2:0 (kon.)
Čukarički – FC Banants 3:0 (kon.) | Europa – Legia 0:0 (kon.) | Aberdeen – RoPS Rovaniemi 2:1 (kon.)
St Patrick´s – Norrköping 0:2 (kon.) | Cliftonville – Haugesund 0:1 (kon.) | Cork City – Niederkorn 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Kajrat 1:2 (kon.) | Honvéd – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Stjarnan – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Breidablik – Vaduz 0:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:1)
Cracovia Krakov
Čtvrtek 11.07.2019, 20:30 • MOL Aréna (Dunajská Streda) • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Druhý poločas skončil bezbrankově a tak nám tento slovensko-polský zápas končí remízou 1:1. Druhý poločas o trochu více patřil domácím, kteří se snažili o vedoucí branku. Nicméně nedokázali překonat defenzívu soupeře a také jejich brankáře. Ještě v nastaveném čase mohly oba celky rozhodnout o vítězství. Nejprve měli standardní situaci domácí, ale Jedlička ukázal zákrok zápasu a lapil hlavičku soupeře. O chvíli později i standardní situace na druhé straně a Peškovič si pohlídal prostor u své pravé tyče. Za týden se oba celky utkají v odvetě, tentokrát na stadionu v Krakówe a určitě nás čeká zajímavý a vypjatý souboj. V tomto dvoj zápase není jasný favorit a postoupit může kdokoliv. To nám ukázal již dnešní první zápas. (22:26:37)

90+4

90+4
    Následovala ještě standardní situace i na druhé straně a na zadní tyči se k dorážce dostal hráč Stredy. Peškovič také dokázal zastavit míč před brankovou čarou!
    90+3. Nebezpečná standardní situace v podání hostů!

90+3
    A tenhle zbytečný faul mohl nakonec Kalmara hodně mrzet! Po dobrém centru se ve vápně dostal k hlavičce hostující útočník a Jedlička nyní reflexivně chytil míč a podržel tak svůj celek od prohry!

90+2
    Kalmar se opřel do van Amersfoorta a ten se složil na trávník.

90+1
    Avšak na konečný verdikt si budeme muset počkat ještě čtyři minuty, neboť o tolik je nastaven druhý poločas.

90
    Poslední minuta základní hrací doby a nejspíše nám zápas dospěje ke spravedlivé remíze.

89
    Utkání přihlíží 9 860 diváků!

88
    Jedlička je pozorný a naběhl si pro vysoký míč, který byl centrován soupeřem z levé strany.

87
    A právě Kalmar to zkusil přímou střelou na branku. Nicméně poslal míč trochu nad branku Cracovie.

86
    Ou, faul hostů a ti budou čelit zajímavé standardní situace soupeře. Kalmar si výborně pokryl před dotírajícím hráčem míč a vykoledoval si tento faul.

86
    Ve druhém poločase se nám zatím hraje bez karetního trestu. V tom prvním, celkem třikrát hlavní rozhodčí vytahoval žlutý kartónek.

85
    Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Dabrowski, přichází Dimun.

83
    Nepříjemná vysoká střela pod horní tyčku na střed branky. Peškovič nadvakrát krotil tento tvrdý projektil.

82
    Další slibně vypadající útok Stredy byl zastaven krátce po překročení do pokutového území. No, domácí by si tu branku rozhodně zasloužili.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, která ukáže, zda půjdou obě mužstva do druhého zápasu za smírného stavu.

79
    Helik byl tím obráncem, který zabránil Blackmanovi v zakončení. Při své defenzivní činnosti si však poranil obličej a nyní je v péči lékařů a leduje si svůj nos.

78
    Moc nechybělo a mohlo se skóre měnit na straně domácích. Nedávno střídající Ramirez Matheus přihrával před branku na nabíhajícího Blackmana a ten v tísni obránce nedokázal adekvátně zakončit.