L. Mikuláš – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.) | KFC Komárno – Púchov 2:2 (kon.) | Dubnica – Šamorín 4:1 (kon.)
Bardejov – Trebišov 1:1 (kon.) | Poprad – FC Košice 3:2 (kon.) | Skalica – Podbrezová 3:1 (kon.)
MFK Skalica
3:1 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 03.08.2019, 19:00 • MFK Skalica • MONACObet liga • 3. kolo

Koniec zápasu. (21:08:00)

90
    Prebieha záver stretnutia, ale je zrejmé, že to Skalica dotiahne do víťazného konca.

81
    Žltú kartu dostáva (MFK Skalica).

77
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Leško, prichádza Mejri.

70
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Galčík.

68
    Skalica dala gól!
    Gól strelil HAŠA.

67
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Mášik, prichádza Hollý.

67
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šebesta, prichádza Tomovič.

67
    Žltú kartu dostáva (FK Železiarne Podbrezová).

64
    Autorom gólu z pokutového kopu je HAŠA..

60
    Máme za sebou hodinu hry, stále stav nezmenený od 17. minúty. Skalica vedie nad Podbrezovu 1:0.

46
    Začal sa druhý polčas.

V úvodnom polčase sme videli jeden gól. Do vedenia sa v priebehu 17. minúty dostali Skaličania vďaka zásahu Popoviča.

45
    Prvý polčas sa skončil.

33
    Máme za sebou už polhodinu hry. Skaličania zatiaľ vedú vďaka zásahu Popoviča 1:0 a snažia sa na ihrisku dominovať.

17
    Gól strelil POPOVIČ.

16

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..