Slovácko – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Plzeň | 0:0 (kon.) |
Třinec – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Sokolov – Brno | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Vlašim | 1:0 (kon.) |
Líšeň – Hr. Králové | 3:3 (kon.) |
Kutná Hora – Meteor | 0:1 (kon.) | | | Dvůr Králové – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Kladno – Ostrov | 2:0 (kon.) |
Louny – Brandýs n/L | 0:2 (kon.) | | | Petřín Plzeň – Hostouň | 1:2 (kon.) | | | Komárov – Hořovicko | 1:0 (kon.) |
Chomutov – Neratovice | 1:0 (kon.) | | | P. Kopanina – Ostrá | 1:3 (kon.) | | | Skalice – Libiš | 0:2 (kon.) |
Slaný – Přeštice | 3:2 (kon.) | | | Štětí – Velké Hamry | 3:4 (po pr.) | | | Srbice – Brozany | 2:2 (3:2 po pen.) |
Náchod – Horky n/J. | 3:0 (kon.) | | | Březová – Doubravka | 3:2 (kon.) | | | Cheb – Zbuzany | 3:5 (kon.) |
Hlinsko – Kolín | 0:1 (kon.) | | | Moravská Třebová – Vysoké Mýto | 0:5 (kon.) | | | Beroun – Tn. Rakovník | 3:0 (kon.) |
Admira Praha – Živanice | 2:1 (kon.) | | | Letohrad – Čáslav | 1:0 (kon.) | | | Libčany – Nymburk | 3:2 (kon.) |
Mar. Lázně – Rakovník | 2:0 (kon.) | | | Č. Lípa – Motorlet | 2:2 (2:3 po pen.) | | | N. Včelnice – Sedlčany | 0:10 (kon.) |
Nové Sedlo – Souš | 0:5 (kon.) | | | Rokycany – Aritma | 1:2 (kon.) | | | Poříčany – Český Brod | 2:4 (kon.) |
Senica – Slovan Bratislava | 0:3 (kon.) | | | Ružomberok – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Michalovce | 1:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Olomouc B | 3:1 (kon.) | | | Petřkovice – Rosice | 1:0 (kon.) | | | Uh. Brod – D. Benešov | 4:1 (kon.) |
Hlučín – Zlínsko | 0:2 (kon.) | | | Vrchovina – Ostrava B | 1:1 (kon.) |
Barnsley – Fulham | 1:0 (kon.) | | | Nottingham – West Brom | 1:2 (kon.) |
Dortmund – Bayern | 2:0 (kon.) |
Karlsruher SC – Dynamo Drážďany | 4:2 (kon.) | | | Hannover – Regensburg | 1:1 (kon.) |
PSG – Rennes | 2:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Púchov | 2:2 (kon.) | | | Dubnica – Šamorín | 4:1 (kon.) |
Bardejov – Trebišov | 1:1 (kon.) | | | Poprad – FC Košice | 3:2 (kon.) | | | Skalica – Podbrezová | 3:1 (kon.) |
Emmen – Groningen | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Ajax | 2:2 (kon.) | | | Twente – Eindhoven | 1:1 (kon.) |
Venlo – Waalwijk | 3:1 (kon.) |
Standard – Waregem | 4:0 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Oostende – Cercle Bruggy | 3:1 (kon.) |
Mechelen – Genk | 3:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Swarovski Tirol | 3:2 (kon.) | | | Austria – Linz | 0:3 (kon.) | | | Hartberg – Admira | 4:1 (kon.) |
Atlanta United – LA Galaxy | 3:0 (kon.) |
Ural – Rostov | 2:2 (kon.) | | | Samara – Lok. Moskva | 1:2 (kon.) | | | Spartak – Dynamo | 0:0 (kon.) |
Zenit – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Raków – Cracovia | 1:3 (kon.) | | | ŁKS – Lech Poznaň | 1:2 (kon.) |
Manchester Utd. – AC Milán | 2:2 (5:4 po pen.) |
Mönchengladbach – Chelsea | 2:2 (kon.) |
konec
FK Olympie Březová
3:2
(3:1)
SK Senco Doubravka
Mgr. Bc. Alexej Kovačík
Branky:
5. Veselý, 10. Veselý, 18. Veselý – 35. Patrovský, 80. Paul
Rozhodčí: T. Kyncl – P. Krupka, V. Míč
Diváci: 100
Karty: 50. Neumann (BRZ), 59. Kursa (BRZ), 83. Slabyhoudek (BRZ) – 81. Šural (DOU)
Neproměněná penalta:
FK Olympie Březová:
Martinec (46. Kasl) – Peterka, Horvát, Neumann (C) (62. Veselovský), Peterka, Martinec, Bereczký (46. Slabyhoudek ), Kursa, Veselý, Vrtělka, Kravar
Náhradníci: Kasl – Veselovský, Boukal, Slabyhoudek
Trenér:
SK Senco Doubravka: Luhový – Kaufner, Krejčí (C), Nový (46. Paul), Künstner, Řehoř, Trojanec, Roubal, Patrovský (70. Fleissig), Shklyarskyy (61. Štěrba)
Náhradníci: Mařík – Rozboud, Štěrba, Fleissig, Svítek, Paul
Trenér:
Náhradníci: Kasl – Veselovský, Boukal, Slabyhoudek
Trenér:
SK Senco Doubravka: Luhový – Kaufner, Krejčí (C), Nový (46. Paul), Künstner, Řehoř, Trojanec, Roubal, Patrovský (70. Fleissig), Shklyarskyy (61. Štěrba)
Náhradníci: Mařík – Rozboud, Štěrba, Fleissig, Svítek, Paul
Trenér:
Rozhodčí: T. Kyncl – P. Krupka, V. Míč
Diváci: 100
Střídání v týmu FK Olympie Březová: ze hřiště odchází Bereczký, přichází Slabyhoudek.