New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
New York Red Bulls
1:1 (1:0)
New England Revolution
Neděle 18.08.2019, 01:00 • Red Bull Arena • Americká MLS

Skončilo nám utkání MLS mezi týmy New York Red Bulls a New England Revolution. Domácí celek byl v průběhu prvního poločasu lepším týmem a také se to odrazilo na skóre, když New York šel do kabiny za vedení 1:0. Druhý poločas nenabídl příliš ofenzívy, ale přece jen se jedna akce ujala, když hostující Bou překonal Roblese a udělal tečku za tímto utkáním, které skončilo 1:1. Oba týmy si tak odnáší jeden bod z toho souboje.

Ode mne je to vše, přeji krásný zbytek neděle! (03:05:36)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:15.

90+5

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení a míč je v držení hostů na polovině New Yorku.

90+2
    A další skvělý zákrok Turnera! Tentokrát se vytáhl proti razantní střele Rzatkowskiho.

90+2
    Obrovské štěstí pro hosty! Turnera trefil z bezprostřední blízkosti domácí Wright-Phillips!

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Po faulu Longa se dostanou k míči hosté.

89
    Domácí hráči kombinují na polovině svého soupeře.

87
    Střídání v týmu New England Revolution. Odchází Edgar Castillo, přichází DeJuan Jones.

86
    Domácí mohli přenést misky vah na svou stranu, ale Davis nenašel přesně naběhnutého Royera, a tak se nebezpečí pro hostující branku nekonalo.

85
    Centr domácích si našel pouze hostující gólman Turner.

84
    Pronikajícího Royera zastavili hosté pouze za cenu faulu.

83
    Střídání v týmu New York Red Bulls. Odchází Kemar Lawrence, přichází Michael Murillo

82
    domácí středopolař Romero zkusil své štěstí, bránu však minul.

80
    Trošku riskantní pas zvolil domácí stoper Parker, ale domácí gólman si ním nakonec poradil a rozehrál akci.

78
    Na hřišti se ocitl hostující Castillo a je ošetřován. Prostor pro pokyny od trenérů obou táborů.

76
    Nebezpečnou hlavičku Royera zlikvidoval Turner. Tento ofenzivní hráč New Yorku už dnes spálil nespočet šancí.