Amiens – Nantes 1:2 (kon.) | Angers – Méty 3:0 (kon.) | Brest – Remeš 1:0 (kon.)
Dijon – Bordeaux 0:2 (kon.)
Angers SCO
3:0 (2:0)
FC Méty
Sobota 24.08.2019, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Druhá půle už nám přinesla jen jediný gól. V 67 minutě se prosadil střídající Aliouia potvrdil tak domácí vítězství 3:0. Hosté se sice snažili v druhém poločase o skórování, ale nevypracovali si žádnou nebezpečnou situaci. Domácí utkání dokontrolovali díky dvou vstřeleným gólům v první poločase a pojistce přidané ve druhé půli. Dnešní utkání tedy zaslouženě ovládli domácí. To je pro dnešek ode mě vše, přeji krásný zbytek večera. (21:55:35)

90+5

90+4
    Ani tady ta poslední akce hostů neskončila gólem, míč soupeři odebrala připravená obrana.

90+3
    Domácí drží míč a hosty už k ničemu nepouští.
    90+2. Ninga mířil těsně vedle

90+2
    Velká šance Ninga končí jen těsně mimo tyčku!

90+1
    Nastavují se ještě čtyři minuty.

90
    Odkop Butelleho se dostal jen k hráčům Mét.

88
    Jeden z domácích musel být ošetřen, a proto Angers pokračují v deseti.

87
    Hra je nyní obohacena hodně nepřesnostmi.

85
    Střídání v týmu Méty: Nguette opouští hřiště a Ambrose jde dohrát hřiště.

85
    Gakpa vystřeli zpoza vápna, jeho rána letěla vysoko nad branku.

84
    Autové vhazování pro domácí celek.

82
    Centr hostů nedopadl dobře, Alioui fauloval, a tak nakonec přece jen hosté zůstávají u míče.

81
    Domácí už je utkání dohrávají v klidu.

80
    Méty rozehráli volný přímý kop, ale ten skončil na připravené obraně.

78
    Hosté kombinují s míčem na své polovině.

77
    Pereira Lage na zemi, domácí zdržují hru, i když vedou o tři góly.

76
    Střídání v týmu Angers: Santamaría odchází a na hřiště míří Pajot. Tohle bylo poslední střídání domácího trenéra.

David Kubík

Branky: 4. El Mellali (Aït-Nouri), 43. Santamaría (Capelle), 67. Alioui (Capelle)

Karty:   53. Bahoken (AGR) – 1. Sunzu (MTZ), 75. Centonze (MTZ)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:8.
    Angers SCO: Butelle – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Santamaría (76. Pajot), Mangani – El Mellali (74. Ninga), Capelle, Pereira Lage – Bahoken (63. Alioui).
    Náhradníci: Petković – Manceau, Pajot, Pavlović, Ninga, Kanga, Alioui.

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Sunzu, Boye, Delaine – Cohade (C) (66. Gakpa), Angban, N'Doram – Niane (67. Boulaya), Diallo, Nguette (85. Ambrose).
    Náhradníci: Delecroix – Fofana, Cabit, Maïga, Gakpa, Boulaya, Ambrose.

Rozhodčí: S. Frappart – E. Danizan, B. Courbet (všichni FRA)