Banská Bystrica – Färjestad 3:4 (po pr.) | Bern – Kärpät 1:2 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Frölunda 3:4 (kon.)
Rungsted Seier Capital – Plzeň 2:4 (kon.) | Hämeenlinna – Zug 1:3 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 2:5 (kon.)
Grenoble – Skellefteå 1:4 (kon.) | Ambri-Piotta – Mnichov 2:3 (2:3 po s.n.)
Grenoble Brûleurs de Loups
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Skellefteå AIK
Sobota 07.09.2019, 19:30 • Patinoire Pole Sud • Hokejová Liga mistrů • Skupina E
    59:12 Oscar MÖLLER - 1:4

59:12
    Skellefteå právě vstřelila branku!
    O vítězi je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou bránu soupeře trefil od vlastní modré čáry zprava OSCAR MÖLLER. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.
    40:19 Joakim LINDSTRÖM - 1:3

40:19
    Parádní start hostujících hokejistů do třetí třetiny! Po pouhých 19 vteřinách dopravil touš do brány zprava bekhendem JOAKIM LINDSTRÖM. Asistence: Arvid Lundberg.
    39:55 Vincent KARA - 1:2

39:55
    Grenoble právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají pět vteřin před koncem druhé třetiny na dostřel! Z pravé strany se trefil pod horní tyč VINCENT KARA. Po vstřelené brance se strhla menší potyčka. Bez asistence.
    31:35 Linus LINDSTRÖM - 0:2

31:35
    Polovina dvaatřicáté minuty, dvougólové vedení pro švédský tým! LINUS LINDSTRÖM dostal před bránu přihrávku od Möllera, přičemž následně pouze usměrnil puk za bezmocného Horáka. Jeho druhý gól v CHL 2019-2020! Asistence: Oscar Möller, Jesper Frödén.
    19:13 Oscar MÖLLER - 0:1

19:13
    Švédové jdou v poslední minutě první třetiny po zásluze do vedení! Autorem gólu je OSCAR MÖLLER, jenž po přihrávce od Berglunda prostřelil Horáka z mezikruží. Jeho druhá trefa v letošní CHL, 1:0 pro Skellefteå! Asistence: Filip Berglund, Jesper Frödén.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 40. Kara – 20. Möller (Berglund, Frödén), 32. L.Lindström (Möller, Frödén), 41. J.Lindström (Lundberg), 60. Möller

Grenoble Brûleurs de Loups: Horák (Raibon) – Bisaillon, Hardy, Sauve, Manavian, Trabichet – Kearney, Champagne (C), Kara – Treille, Fleury (A, TS), Aleardi – Baylacq, Valier, Fabre – Koudri
    Skellefteå AIK: Östlund (Lindvall) – Burström, Granberg, Lundberg, Pudas (A), Broberg, Berglund, Andersson, Wilsby – Eriksson (TS), Wingerli, Pettersson – Alvarez, Pyatt, J. Lindström (A) – Frödén, L. Lindström, Möller (C) – Hugg, Sundsvik, Berggren

Rozhodčí: Daniel Rencz (HUN), Nicolas Cregut (FRA) – Thomas Caillot (FRA), Joris Barcelo (FRA)

Diváci: 2 982