Pardubice B – Zbuzany 2:2 (3:2 po pen.) | Velvary – Bohemians B 0:0 (9:8 po pen.) | Ústí n/O – Přepeře 2:1 (kon.)
po penal. (3:2)
FK Pardubice B
2:2 (0:1)
FK Zbuzany 1953
Sobota 07.09.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 5. kolo

73
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku!
    Tohle je návrat do zápasu jako hrom! Pardubice skórují podruhé v rozmezí dvou minut a srovnávají skóre. Na 2:2 vyrovnává LADISLAV MUŽÍK.

71
    Domácí se přeci jen dostávají do hry! Zhruba dvacet minut před koncem snižuje LUKÁŠ ZUKAL na rozdíl jediného gólu.

51
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    Hosté navyšují své vedení! Postaral se o to JAKUB TRÝZNA – 0:2.

10
    Hosté se ujímají vedení! Prosadili se po rohovém kopu. Střelcem gólu je DAVID SURMAJ.