Ružomberok B – Žilina B 1:4 (kon.) | FC Košice – Šamorín 1:1 (kon.) | Púchov – Bardejov 3:0 (kon.)
L. Mikuláš – KFC Komárno 4:1 (kon.) | Poprad – Dubnica 3:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4:1 (3:1)
KFC Komárno
sk Sobota 07.09.2019, 16:00 • Štadión MFK Tatran L. Mikuláš • MONACObet liga • 8. kolo

S konštatovaním, že MFK Tatran Liptovský Mikuláš zvíťazil nad KFC Komárno 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (17:47:55)

90+1

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne 1 minúta.

88
    Záver zápasu sa nám neúprosne blíži, domáci sa dnes budú tešiť z troch dôležitých bodov.

87
    Komárno sa ešte snaží niečo smerom dopredu vymyslieť.

85
    Necelých 5 minút do konca riadneho hracieho času.

84
    Žltú kartu dostáva Ivan Kotora (MFK Tatran L. Mikuláš).

82
    Domáci futbalisti kontrolujú vývoj záveru zápasu, domáci fanúšikovia ich akcia častokrát ocenia mohutným potleskom.

80
    Necelých 10 minút do konca riadneho hracieho času, domáci Tatran stále vedie nad Komárnom 4:1.

78
    Znovu domáci v útočnej akcii, Leckéši však ani tentoraz nemusel zasahovať.

76
    Domáci pohrozili rýchlym útokom po ľavej strane, následná strela končí vedľa bránky hostí.

75
    Komárno sa snaží byť aktívne smerom dopredu, skúsená obrana domácich je však pozorná.

73
    Priamy kop Liptákov, lopta mieri do priestoru pred Leckéšiho bránkou, jeden z obrancov hostí ale predviedol kvalitný obranný zákrok a podržal svoj tím.

72
    Ďalší strelecký pokus Komárna v tomto zápase mieri vedľa bránky domácich.

70
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút, domáci Tatran stále vedie nad Komárnom bez väčších problémov 4:1.

68
    Hra sa stále prelieva zo strany na stranu, o troch bodoch je dnes však rozhodnuté.

66
    Komárno sa snaží rýchlymi protiútokmi aspoň kozmeticky upraviť skóre zápasu, domáca obrana je zatiaľ pozorná.

64
    Zápas má v týchto momentoch solídne tempo, prítomní fanúšikovia sa na nudu rozhodne nemôžu sťažovať.

62
    Držanie lopty sa nám však viac a viac vyrovnáva, opticky je v týchto momentoch zápas úplne vyrovnaný.

60
    Po hodine hry vedie Liptovský Mikuláš nad Komárnom stále 4:1.

57
    Oba tímy znovu bojujú o ovládnutie stredu poľa.

55
    Strelecké pokusy sú jasne v prospech domácich. Tí skúsili šťastie už dvanásťkrát, z toho osem pokusov mierilo do priestoru Leckéšiho bránky. Hostia strieľali šesťkrát, do priestoru bránky Gábriša mierili štyri pokusy.

53
    Žltú kartu dostáva Dominik Sandal (Komárno).

52
    Ďalší útok Komárna končí za čiarou, odkopávať od vlastnej bránky bude gólman Gábriš.

50
    Máme za sebou 50 minút, dovolím si povedať, že o osude zápasu je viacmenej rozhodnuté.

48
    Rohový kop Komárna, domáca obrana ho bez väčších problémov odvrátila.

47
    V prvom polčase bolo držanie lopty 60% ku 40%, gólové skóre však hovorí jednoznačne v prospech domáceho tímu.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Tatran Liptovský Mikuláš nad Komárnom 4:1. Druhý polčas sa začne približne o 17:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    V samom závere prvého polčasu ešte domáci pridávajú ďalší gól a vedú už 4:1! Štvrtý gól Tatrana pridáva TOMÁŠ GERÁT!

44
    Komárno v závere prvého polčasu drží loptu na svojich kopačkách.

42
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia sa snažia sústrediť na pozornú defenzívu a do konca polčasu už neinkasovať.

40
    Do konca prvého polčasu ostáva necelých 5 minút, Liptovský Mikuláš stále vedie nad Komárnom 3:1.

39
    Hostia z Komárna po góle držia loptu na svojich kopačkách a snažia sa upokojiť vzniknutú situáciu.

37
    Domáci sa v 37. minúte zápasu dostávajú do vedenia v pomere 3:1! Leckéšiho prekonáva RICHARD BARTOŠ!

36
    Liptáci sú stále aktívnejší, nedarí sa im však kombinačne prelomiť obranu Komárna.

34
    Žltú kartu dostáva Ivan Lišivka (Tatran L. Mikuláš).

33
    Strelecká aktivita je jednoznačne na strane domácich, tí poslali na bránku Leckéšiho už päť pokusov.

31
    Ale to už neplatí, pretože Liptovský Mikuláš sa opäť dostáva do vedenia! Presne namieril DUŠAN KUCHARČÍK!

30
    Polhodina zápasu je za nami, stav zápasu je stále 1:1:

29
    Hostia pohrozili rýchlym protiútokom, ktorí im však nevyšiel podľa predstáv, domáci idú okamžite dopredu.

27
    Domáci futbalisti pokračujú stále v dobrom výkone, Komárno sa však obetavo bráni.

25
    Žltú kartu dostáva Slavomír Pagáč (Komárno).

24
    Ďalšia strela v podaní domácich futbalistov, lopta však mieri mimo Leckéšiho bránku.

22
    Domáci už v doterajšom zápase vystrelili 6 striel, hostia zatiaľ iba jednu.

20
    Máme za sebou 20 minút dnešného zápasu a na Liptove je už stav zápasu 1:1.

17
    KFC Komárno dáva gól! Nuž a netrvalo to dlho a Komárno vyrovnáva na 1:1! Za hostí mieril presne ATHANASIOS FOKAIDIS.

15
    Hostia z juhu Slovenska sa však postupne osmeľujú a Gábriš musí byť pozorný.

14
    Po voľnom kope zo stredu poľa nasledoval center do obrany hostí, tá však loptu následne odkopla ďaleko do poľa

13
    Liptáci sú stále aktívnejší, zatiaľ však Leckéši nemusí riešiť vážnejšie situácie.

12
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z brankárov však nemusel vážnejšie zasahovať.

10
    Desať minút zápasu je za nami, Mikuláš vedie nad Komárnom 1:0. Pomer striel je 2:0, pomer držania lopty je 70% – 30%.

9
    Hostia v týchto momentoch kombinujú na vlastnej polovici ihriska.

7
    Tatran je smerom dopredu stále aktívnejší, ďalšia strela mieri mimo priestor Leckéšiho bránky.

6
    Domáci futbalisti Tatrana zúročili úvodný tlak v zápase a ujímajú sa vedenia 1:0. Strelcom je ĽUBOSLAV LAURA.

5
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvého polčasu, Tatran hrá s Komárnom stále nerozhodne 0:0.

4
    Komárno sa snaží vyrovnať hru v poli, v strede sú však stále aktívnejší domáci.

2
    Úvodné dve minúty zápasu patri domácim futbalistom, ktorí sú smerom dopredu podstatne aktívnejší a majú loptu viac na svojich kopačkách.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Krčík, Gerát, Bartoš, Staš, Lišivka, Kotora, Čery, Laura, Kucharčík (C), Krčík
    Náhradníci: Slaniniak, Janec, Lukáč, Václavík, Porubän, Kačerík, Bobček

KFC Komárno: Leckéši (C) – Pittner, Pagáč, Varjas, Szalai, Domonkos, Fokaidis, Holík, Končal, Rigo, Sandal
    Náhradníci: Lengyel, Šimko, Mikeš, Pinte, Kollár, Antálek, Krela

Rozhodca: Greško – Špivak, Štofik.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..