Ružomberok B – Žilina B 1:4 (kon.) | FC Košice – Šamorín 1:1 (kon.) | Púchov – Bardejov 3:0 (kon.)
L. Mikuláš – KFC Komárno 4:1 (kon.) | Poprad – Dubnica 3:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4:1 (3:1)
KFC Komárno
sk Sobota 07.09.2019, 16:00 • Štadión MFK Tatran L. Mikuláš • MONACObet liga • 8. kolo

45
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    V samom závere prvého polčasu ešte domáci pridávajú ďalší gól a vedú už 4:1! Štvrtý gól Tatrana pridáva TOMÁŠ GERÁT!

37
    Domáci sa v 37. minúte zápasu dostávajú do vedenia v pomere 3:1! Leckéšiho prekonáva RICHARD BARTOŠ!

31
    Ale to už neplatí, pretože Liptovský Mikuláš sa opäť dostáva do vedenia! Presne namieril DUŠAN KUCHARČÍK!

17
    KFC Komárno dáva gól! Nuž a netrvalo to dlho a Komárno vyrovnáva na 1:1! Za hostí mieril presne ATHANASIOS FOKAIDIS.

6
    Domáci futbalisti Tatrana zúročili úvodný tlak v zápase a ujímajú sa vedenia 1:0. Strelcom je ĽUBOSLAV LAURA.