Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
10:1 (3:0, 3:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  58:39
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  A přece! Už po skončené přesilové hře dopravili Valaši do branky kotouč i s velkou dávkou štěstí z hole TOMÁŠE ANDRISE, který zaůřadoval v předbrankovém prostoru po střele Žáka. Přání fanoušků domácích tak budiž splněno. Asistence: Michal Žák.
   
  56:18
  Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
  DAVID HORKÝ dokonal, o co jeho tým usiloval v posledních momentech zápasu! po pěkné spolupráci s jeho kolegy dopravil kotouč za bezmocného Slováka, kterému tak překazil čisté konto z dnešního měření sil obou soupeřů. Matyáš Šána a Petr Krutiš.
   
  53:18
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Devátý gól v brance Vacka a diváci vyvolávají desítku o to hlasitěji. Na straně Bobrů zafungovala osvědčená spolupráce na trase Dvořák – Seidler – ROSTISLAV VANĚK, která rozradostnila znovu zimní stadion ve valašském království. Asistence: Petr Seidler a Petr Dvořák.
   
  49:10
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Zmatky v brankovišti a kus štěstí přináší Valachům již osmou branku zápasu! Na střelu Weintritta ještě Vacek stačil, vyrazil ji ale pouze před sebe, kde svého důrazu využil JAKUB POŘICKÝ a dostal puk do prázdné branky soupeře, Vacek se již nestačil přesunout. Asistence: Jiří Weintritt a Stanislav Báchor.
   
  44:14
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Kapitán PETR DVOŘÁK je při chuti a s hattrickem v dnešním zápase není uspokojen! Po přihrávce Vaňka navyšuje střelou do prázdné branky vedení Bobrů už na rozdíl sedmi gólů. Tohle je parádní koncert Valašského Meziříčí. Asistence: Rostislav Vaněk.
   
  36:23
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  PETR DVOŘÁK završuje hattrick hned v prvním soutěžním utkání nového ročníku po nádherné individuální akci! Kapitán domácích nakonec vymáchal i brankáře Vacka a po bekhendové kličce zakončoval bez potíží do prázdné branky. Asistence: Tomáš Holiš.
   
  31:27
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Za tuhle branku zaslouží největší poklonu Jiří Weintritt, leč sám neskóroval. Právě on se zmocnil rozehrávky soupeře, obehrál dva soupeře a rozehrál na své spoluhráče do útočného pásma, kde po přihrávce Klímka přidal pátou branku domácích STANISLAV BÁCHOR. Asistence: Daniel Klímek a Jiří Weintritt.
   
  28:46
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Jako podle učebnice sehraná přesilovka pět na tři znamená čtvrtou branku v síti Moravských Budějovic! PETR DVOŘÁK stál na úplném konci neskutečně rychlých přihrávek v útočném pásmu a zakončoval ranou do odkryté branky za bezmocného Vacka. Valaši se ta ujímají pohodlného čtyřbrankového náskoku. Asistence: Petr Seidler a Jakub Pořický.
   
  14:14
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  PETR DVOŘÁK se z ničeho nic dostal do samostatného úniku, který vyřešil velice zkušeně střelou do teploměru Vacka, který se svižné střele k pravé tyči natahoval bohužel pro svůj tým marně. Bez asistence.
   
  13:02
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Vacek držel svůj tým dlouho nad vodou, proti přihrávce přes celé útočné pásmo už ale mohl sotva něco udělat. MICHAL ŽÁK po pasu Romančíka poslal kotouč nekompromisně za jeho záda ranou z prví a dostává Bobry do dvoubrankového vedení. Asistence: Michal Romančík a Jakub Ďurkáč.
   
  01:13
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Nyní je to ovšem jiná! Přečíslení dva na jednoho zužitkoval po přesné přihrávce Andrise JAKUB POŘICKÝ a posílá tak Bobry bleskově do vedení! Asistence: Tomáš Ondračka a Tomáš Andris.

  Daniel Gargulák

  Branky a nahrávky: 2. Pořický (Ondračka, Andris), 14. Žák (Romančík, Ďurkáč), 15. Dvořák, 29. Dvořák (Seidler, Pořický), 32. Báchor (Klímek, Weintritt), 37. Dvořák (Holiš), 45. Dvořák (Vaněk), 50. Pořický (Weintritt, Báchor), 54. Vaněk (Seidler, Dvořák), 59. Andris (Žák) – 57. Horký (Šána, Krutiš)


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Málek) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Báchor, Žák, Ondračka – Smrčka, Vaněk, Martiník (A), Andris, Pořický, Vávra, Kuchařík, Seidler, Klímek, Dvořák (C), Romančík, Daněk.
  Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Vacek – Trnka, Bazala, Peroutka (A), Pelikán (A), Kruckovyč, Šána, Konečný, Brabec (C) – Krutiš, Alexa, Sigmund, Kratochvíl, Horký, Procházka, Molnár, Sorger.

  Rozhodčí: Blaha – Musil, Vašíček.

  Diváci: 190