Moravskoslezský kraj – Čechy Východ 2:4 (kon.) | Morava Jih – Moravskoslezský kraj 1:2 (kon.) | Čechy Východ – Morava Jih 2:3 (kon.)
Čechy Východ – Moravskoslezský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Morava Jih 2:1 (1:0 po s.s.) | Morava Jih – Čechy Východ 0:3 (kon.)
RSHb Morava Jih
0:3 (0:2, 0:1)
RSHb Čechy Východ
Sobota 14.09.2019, 15:45Turnaj krajských výběrů žen

Východočeský výběr nakonec celý turnaj ovládl, druhý končí výběr Moravskoslezska a třetí místo padlo do rukou nakonec výběru z Moravy Jih. (16:31:05)

23:29
    Poslední chvíle utkání a celého turnaje se odehrává v režii Východočešek, které si bezpečně kráčí pro další tři body!

21:58
    Vyloučení v týmu RSHb Morava Jih (Butašová – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

19:22
    Brankářka Teplá si teď musela připsat dva úspěšné zákroky proti unikajícím hráčkám, ten se naopak léčku v koncovce vymyslet nepodařilo.

17:36
    Hostujícím hráčkám se teď povedlo domácí uzavřít v jejich vlastní třetině a dlouhé minuty je nepustit vůbec pořádně k míčku. Na rozhodnutém stavu to ale už stejně nic výrazně nemůže změnit.

14:32
    Čechy Východ právě vstřelily branku!
    ZUZANA DUŠKOVÁ v tomto střetnutí střílí druhou branku a vypadá to, že především díky ní se budou Východočešky radovat ze závěrečných třech bodů – 0:3!

13:23
    Procházková se dostala do samostatného úniku na branku hostujícího družstva, jenomže brankářka Teplá dokázala následnou kličku ustát a míček vyrazit.

12:01

12:00

11:22
    I poslední chvíle první poloviny zápasu se odehrávají na polovině domácích holek, ty ale rozhodně ještě utkání nevzdávají a spíše vyčkávají na přestávku, která by jim zase mohla dodat potřebnou fyzickou energii.

08:39
    Dvoubrankovému vedení Východočešek odpovídá i obrazu hry, domácí hráčky se totiž neustále musí bránit a jen občas podnikají útočné výpady.

06:07
    KRISTÝNA PÁVKOVÁ si naběhla s míčkem na hokejce mezi kruhy a přízemní střelou prostřeluje domácí brankářku – 0:2!

04:09
    Hráčky hostujícího týmu jsou i nadále více na míčku a snaží se tento zápas ovládnout už od úvodních minut.

01:44
    Východočešky jdou do brzkého vedení, o které se střelou z levé strany hřiště postarala ZUZANA DUŠKOVÁ – 0:1!

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 2. Dušková (Lankašová), 7. Bártová (Pávková), 15. Dušková (Košíková)

RSHb Morava Jih: Filípková – M. Ištoková, Chytilová, Hunkátová, Kalousková, Procházková, T. Ištoková, Měchorová, Butašová, Vaculíková, Řepová, Seroiszková.
    RSHb Čechy Východ: Teplá (Cidlinská) – Baráková, Rejlová, Benešová, Topičová – Bártová, Dušková, Hlídková, Kalousková, Košíková, Kvasničková, Lankašová, Němcová, Pávková, Teplá.