Kunlun – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:2 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Neděle 15.09.2019, 16:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

41:25
    Pozor, Metallurg jde na nějakou dobu do tří! Protihráce u mantinelu podrazil Roman Ljubimov (MET), za což dostává menší dvouminutový trest.

39:50
    Teemu Pulkkinen byl v úniku podržen Jevgenim Birjukovem (MET), místo nařízení trestného střílení ale rozhodčí hosta jen na dvě minuty vyloučili.

34:56
    Asistent druhého hostujícího gólu míří na trestnou lavici, Eric O'Dell (MET) si jede odpykat menší trest za sekání. Dostanou se domácí opět do vedení?

23:43
    Andrej Kosticyn (MIN) u mantinelu nevybíravě zasáhl ramenem do hlavy Vereščagina, za což krom menšího trestu dostává ještě desetiminutový "osobák".

12:04
    Probíhá první komerční přestávka utkání, po které uvidíme první přesilovku. Po vyloučení Stefana Elliotta (MIN) za podrážení ji budou mít Vorobjevovi svěřenci.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 27. Kitarov (Kovyršin, Kogaljov), 27. Prince (Gotovec), 60. A. Kosticyn (Paré, Prince) – 26. Kozun (Mozjakin, Antipin), 34. Kozun (O'Dell)

HC Dinamo Minsk: Enroth (Osipkov) – Děrjabin (A), Gragnani, Elliott, Znacharenko, Jevenko, Gotovec (C), Ďukov – Paré, A. Kosticyn, Prince – Pulkkinen, Martynov, Shore – Děmkov (A), An. Stěpanov, Pavlovič – Kitarov, Kovyršin, Pavlenko – Kogaljov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (S. Galimov) – Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Běreglazov – Kozun, O'Dell, Rasmussen – Mozjakin (C), Paršin, Loktionov – Několenko, Ljubimov, N. Kuljomin (A) – Dorofejev, Korobkin, Avramenko – Galuzin.

Rozhodčí: Kuljov, Fatejev – Antonov, Strelcov.