Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 2:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 8:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kobra 5:4 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Žďár n/S 1:4 (kon.) | Litomyšl – Přerov 2:9 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:4 (1:2, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Kobra Praha
Neděle 29.09.2019, 14:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Ode mne je to vše. děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (16:09:56)

Je za námi hodně divoké utkání, které našlo svého vítěze v nastaveném čase. Kobra Praha podala sympatický výkon za který si zasloužila více, jak jeden bod, ale osud tomu chtěl jinak. Havlíčkův Brod nakonec vyrovnal v samém závěru utkání a nakonec rozhodl v prodloužení.

60:40
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři obrací misky vah na svoji stranu a připisují si bonusový bod. Richard Cachnín odmítl obránce položil si gólmana a objel branku. Před ní našel volného JAROSLAVA MUSILA, který pověsil puk do horních pater branky. Asistence: Richard Cachnín.

60:17
    Vácha vyrazil pokus Skalíka na Jana Ksandru, který promáchl!

60:01

Třetí třetina je minulostí a vítěze jsme nepoznali. Do vedení šli hosté v 55. minutě, ale domácí vyrovnali v samém závěru. Nasleduje pětiminutové prodloužení.

60:00

59:28
    Janiurek se pokusil dostat do šance, jenže neuspěl.

59:04
    Power play se Bruslařům vyplácí! Zmatky v předbrankovém prostoru trestá MATYÁŠ MACHOVSKÝ! Asistence: Richard Cachnín.

58:51
    Vácha jede na střídačku!

58:41
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Matyášem Ondríkem.

58:14
    Hráči z Prahy vyhazují, tak že to není zakázané uvolnění.

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

57:37
    Havlíčkobrodský obrana opět v torzu. Káninský s Muchou byli před Váchou, který hasil velký požár. Puk vyplaval u pravé tyče a Bruslaři ještě žijí.

57:10
    Domácí hráči hrají do plných, což hostům vyhovuje.

56:30
    Bruslaři se snaží vyrovnat, ale Pražané hrají zodpovědně dozadu.

55:47
    Oddechový čas pro hosty.

54:54
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražané jdou do opětovného vedení. Puk si vzal pod kontrolu MASÚR KÁNINSKÝ, který si vybruslil od levého mantinelu. Útočník Kobry překvapil Váchu, když trefil puk o beton,a ten se odrazil do sítě! Asistence: Jan Ksandr.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 16. Musil (Cachnín, Janiurek), 36. Musil (Kerber, Cachnín), 38. Cachnín (Musil, Kratochvíl), 60. Machovský (Cachnín), 61. Musil (Cachnín) – 9. Ksandr (Mucha), 17. Káninský (Výrut), 36. Sup (Sousa), 55. Káninský (Ksandr)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (34. Vácha) – Škareda (C), Trupl, Kerber, Kratochvíl, Marek, Spilka – Cachnín (A), Pártl, Musil – Vacík, Janiurek, Machovský – Košťál (A), Havel
    HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Vandirek, Skorčík, Ženíšek, Stejskal, Cichoň – Mucha (A), Sup, De Sousa, Ksandr, Výrut, Šálek (C), Škutina, Káninský, Černý

Rozhodčí: Nikola Marek – Martin Musil, Jakub Kučera