Mladá Boleslav – Litvínov | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 4:3 (kon.) |
Olomouc – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 2:3 (kon.) |
Carolina – Montreal | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | NY Rangers – Winnipeg | 6:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Buffalo | 1:3 (kon.) |
Tampa – Florida | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Minnesota | 5:2 (kon.) | | | Dallas – Boston | 1:2 (kon.) |
Colorado – Calgary | 5:3 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 2:1 (kon.) | | | Philadelphia – Chicago | 4:3 (kon.) |
Ufa – Čerepovec | 3:1 (kon.) | | | Soči – Omsk | 4:3 (po pr.) |
Znojmo – EC-KAC | 3:4 (po s.n.) |
Finsko – Česko | 5:3 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Litomyšl | 11:2 (kon.) | | | Přerov – Šumperk | 0:3 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 1:11 (kon.) | | | Kobra – Písek | 2:5 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 2:6 (kon.) |
Košice – Miskolc | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Michalovce – Nové Zámky | 4:1 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 6:2 (kon.) |
Nitra – HC Slovan | 3:4 (po pr.) | | | Zvolen – Banská Bystrica | 3:4 (kon.) | | | MAC Budapešť – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Skalica – Bratislava Capitals | 3:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Levice | 2:6 (kon.) | | | Dubnica – Martin | 5:4 (po pr.) |
Topoľčany – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Trnava | 3:2 (po pr.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
Severstal Čerepovec
Karel Jedlička
Branky a nahrávky:
37. Chochrjakov (Kugryšev), 52. Omark (Hartikainen, Larsen), 57. Sošnikov (Larsen, Omark) – 25. J. Jakovlev (Geraskin, N. Chlystov)
Rozhodčí: Ansons, Ovčinnikov – Galimov, Stroganov
Diváci: 6196
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Sochatskij) – Panin, Larsen, Koledov, Lisovec, Pašnin, Ar. Sergejev – Manninen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Burmistrov, Sošnikov – Gimatov, V. Žarkov, Kartajev – Kadějkin, M. Majorov, Chochrjakov.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Baldajev, Sizov, Chabarov, Makejev, Provolněv, Šulák, Rogov – Monachov, Jakimov, Liška – Kodola, Markovin, Morozov – Vovčenko, J. Jakovlev, Geraskin – A. Alexejev, Lapenkov, I. Zacharčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Baldajev, Sizov, Chabarov, Makejev, Provolněv, Šulák, Rogov – Monachov, Jakimov, Liška – Kodola, Markovin, Morozov – Vovčenko, J. Jakovlev, Geraskin – A. Alexejev, Lapenkov, I. Zacharčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Ovčinnikov – Galimov, Stroganov
Diváci: 6196
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jegor Jakovlev – 2 min., bitka).