Ústí n/L – Kobra 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.)
Warriors Brno – Poruba 1:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Chrudim 7:3 (kon.) | Litomyšl – Šumperk 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
IHC Králové Písek
Neděle 13.10.2019, 12:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Dnes je to ode mně vše, děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (14:01:00)

Zajímavá třetí třetina, která určila za vítěze utkání Havlíčkův Brod. Nutno říci, že by duelu více slušela remíza, ale osud tomu chtěl jinak. Oba týmy v poslední dvacetiminutovce ukázaly to, proč jsou v tabulce tak vysoko. Písek dokázal vyrovnat, ale po necelých třiceti sekundách přišla vítězná branka z hole Patrika Vacíka.

59:58
    Rychlé nohy v podání Matěje přibyla, který byl poslední, jenž prověřil Váchu.

59:50
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Tampier – 2 min., hákování).

59:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    O osudu utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuto. RICHARD CACHNÍN zachytil puk, který nekompromisně posílá do odkryté klece! Asistence: Lukáš Pokorný a Michal Kerber.

59:01
    Je to tak! Pícl je na střídačce a Písek to zkouší v šesti.

59:01
    Oddechový čas pro hosty a troufnu si tvrdit že Michal Pícl zůstane na střídačce.

59:01
    Jan Tampier jel sám na Váchu, toho ale bekhendovým pokusem nepřekonal.

58:41
    Matěj Novotný zavezl puk do pásma, jenže ho u mantinelu ztrácí.

58:15
    Jihočeši svírají svého soka, ale obrana Havlíčkova Brodu se přeci jen osvobodila.

57:45
    Písečtí jsou před Váchou, který musí dávat pozor, Pícl je v bráně.

57:15
    Hra má neskutečné tempo a poslední tři minuty budou hodně důležité pro děj zápasu...

56:18
    Mohlo to být 3:3. Jiří Egert tváří v tvář neuspěl proti Váchovi, který se blýskl rychlou reakcí vyrážečkou!

54:53
    Ani ne půl minuty trval smírný stav! Dan Fiala to udělal krásně, když navázal na sebe obránce soupeře a nahrál puk na PATRIKA VACÍKA. Ten hned vypálil, když našel mezírku mezi betonama! Asistence: Dan Fiala a Filip Pártl.

54:26
    Písek právě vstřelil branku!
    Aktivita Jihočechů končí vyrovnávající brankou. MATĚJ NOVOTNÝ se probil do pásma po levé straně a nachytal Váchu, který si nepohlídal prostor u levé tyče! Asistence: Jan Karbulka.

54:05
    Jako divoká voda, která ničí vše, co jí příjde do cesty se prezentoval ukázkovou akcí Matěj Fríd. Jeho pokus zastavil Vácha s vypětím všech sil!

53:03
    Jiří Egert, který byl hodně vidět při minulém vzájemném zápase zle pozlobil obranu Havlíčkova Brodu. Muž s číslem devatenáct odešel obránce a překonal Váchu, jenže puk skončil vedle pravé tyče!

52:36
    Štěpán Vácha zvedá rukavici od Michala Pícla, když lapí další kotouč z holí Jihočechů.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 23. Pokorný (Havel), 37. Marek (Janiurek, Vyvial), 55. Vacík (Fiala, Pártl), 60. Cachnín (Pokorný, Kerber) – 8. Karbulka, 55. Novotný (Karbulka)

BK Havlíčkův Brod: Vácha (Nedvěd) – Škareda (C), Kratochvíl, Marek, Kerber, Trupl, Endl – Musil, Cachnín (A), Janiurek – Pártl, Fiala, Vacík – Machovský, Vyvial, Pokorný – Havel
    IHC Králové Písek: Pícl (Buchta) – Cibuzar, Kocour, Šafář, Kulvejt, Tampier, Kurfüstr, Vajner – Egert, Brož, Karbulka, Novotný (A), Andrle, Přibyl (C), Fríd (A), Petřík, Matoušek, Krýner

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Tomáš Kučera, Václav Kubíček