Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 20.10.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:46:14)

3. Ben Bishop (Dallas) 38 zák., 1 gól, 97,4%

A je tu konec. V posledním dějství jsme viděli 2 branky a obě do sítě domácího týmu. Nejprve se prosadil pěknou střelou Perry,který vstřelil první gól v dresu Dallasu. V poslední minutě se prosadil střelou ze středního pásma Heiskanen, který rozhodl o konečné podobě zápasu. Flyers dnes nebyli horším týmem, ale Dallas byl jednoznačně efektivnější.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 16, Hosté – 39.

59:15
    Zápas už se spíše dohrává.
    58:05 Miro HEISKANEN - 1:4

58:05
    Dallas právě vstřelil branku!
    A je tu pojistka do prázdné branky! MIRO HEISKANEN ze středního pásma po pěkné narážce se Seguinem trefuje prázdnou branku a o osudu utkání je rozhodnuto.
    Asistence: Tyler Seguin.

57:29
    Pěkná sehrávka na střed hřiště na volného Konecnyho,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl!

57:20
    DAllas vyhazuje kotouč ze třetiny do středního pásma a domácí 6tice musí vyklidit třetinu.

56:49
    Flyers to zkouší se 6ti bruslaři!

56:10
    Stars vysunuli napadání a Flyers se nemohou dostat z kotoučem z vlastní třetiny.

55:50
    Kotouč za brankou Harta, tohle Dallasu vyhovuje.

54:59
    Taylor Fedun zavezl kotouč do třetiny a hosté se po delší době dostali do pásma soupeře.

54:10
    Claude Giroux se snažil prokličkovat mezi 3 obránci,ale to bylo moc velké sousto a o touš přišel.

53:20
    Fanoušci ve Wells Fargo Center jsou celý zápas zamklí,ale teď to vypadá, že se chystají podpořit své miláčky k poslednímu tlaku!

52:59
    Nepřesná rozehrávka Flyers a máme tu zakázané uvolnění.

52:27
    Shayne Gostisbehere vypálil dělovku od modré, Bishop zasáhl ramenem a nedovolil žádnou dorážku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 1. Couturier (Konecny, Giroux) – 7. Hintz (Ja. Benn, Perry), 14. Lindell (Gurjanov, Perry), 42. Perry (Hintz), 59. Heiskanen (Seguin)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Hägg, Gostisbehere – Konecny, Couturier, Giroux – Voráček, K. Hayes, Lindblom – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Stewart, M. Raffl, Twarynski.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Sekera, Heiskanen, Oleksiak, Fedun – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Perry – Janmark, Faksa, Pavelski – Cogliano, Dowling, Gurjanov.

Rozhodčí: Laurent, Mclsaac – Fournier, Galloway

Diváci: 18 003