Black Dogs Budweis – BO Ostrava 4:3 (kon.) | HC UP Olomouc – HC MUNI 3:4 (po pr.)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC MUNI
Pondělí 21.10.2019, 20:00Univerzitní liga ledního hokeje • 5. kolo

61:45
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Kapitán HC MU PETER BUSTIN v prodloužení rozhodl o tom, že dva body z dnešního zápasu bere Brno. Asistence: Štěpán Kučera.

57:56
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! JAN VAVERKA necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny vyrovnává stav utkání. Asistence: Jan Hasoň, Peter Bustin.

53:26
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! MARTIN LAŠÁK dramatizuje utkání a snižuje na 3:2. Asistence: Jan Hasoň, Peter Bustin.

35:26
    HC Univerzita Palackého v Olomouci právě vstřelila branku! Autorem třetího gólu domácích hokejistů je LIBOR JANKŮ. Asistence: Dominik Hajšman, Pavel Skopal.

17:25
    HC Univerzita Palackého v Olomouci právě vstřelila branku! A domácí otáčí vývoj zápasu po gólu DOMINIKA CACHA. Asistence: Petr Mareček

06:10
    HC Univerzita Palackého v Olomouci právě vstřelila branku! Vedení však hostům nevydrželo dlouho, po necelé minutě srovnává stav utkání JAKUB MÜLLER. Asistence: Jakub Dušan Vaňo.

05:25
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Autorem gólu je PATRIK ŘÍČKA. Asistence: Pavel Tomaník.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 7. Müller (Vaňo), 18. Cach (Mareček), 36. Janků (Hajšman, Skopal) – 6. Říčka (Tomaník), 54. Lašák (Hasoň, Bustin), 58. Vaverka (Hasoň, Bustin), 62. Bustin (Kučera)

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Ovčaři – Smolka, Dubovčí, Dohnal, Janků, Síkora, Svozílek – Pažourek, Kerda, Janečko, Müller, Vaňo, Blahunek, Rimmel, Hajšman, Janošek, Skopal, Pakosta, Cach, Mareček
    HC MUNI: Golasowski – Kučera, Studený, Gonos, Lašák, Krejčí, Grygera, Sedlák, Bustin, Strakoš, Vaverka, Kalus, Biolek, Čtvrtníček, Pavel, Matov, Tomaník, Říčka, Kadlic, Hasoň, Florek

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Kučera