Rennes – Toulouse 3:2 (kon.) | Saint-Étienne – Amiens 2:2 (kon.) | PSG – Marseille 4:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:0)
Amiens SC
Neděle 27.10.2019, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo
    80. Bakaye DIBASSY - 2:2

80
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Neskutečně divoká pasáž pokračuje dalším gólem! Denis Bouanga natáhl krok na levé straně, rychle se dostal až do vápna a stříleným centrem z ostrého úhlu trefil BAKAYE DIBASSIHO, od kterého se balón odrazil za Gurtnerova záda.
    77. Chadrac AKOLO - 1:2

77
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Další ledová sprcha pro domácí tým, který čtvrthodinu před koncem najednou prohrává! Krátce po odkopu Gurtnera z půlící čáry nakopával míč směrem dopředu Aleesami. Rozestoupená obrana si nerozebrala CHADRACA AKOLA, jenž napoprvé trefil jen Ruffiera, ale z dorážky už ho pohotově přehodil.
    68. John Stiven Mendoza - 1:1

68
    Tak tohle bylo pravidlo nedáš – dostaneš v celé své kráse! Boudebouz trefil tyč, od které se balón odrazil k hostům. Ti rychle otočili hru, přihrávku z pravé strany si s pomocí soupeřů šťastně zpracoval JOHN STIVEN MENDOZA, jenž se famózně zorientoval a po otočce sám před sám před Ruffierem levačkou nezaváhal.
    45. Vahbí CHAZRÍ - 1:0

45
    Domácí se těsně před odchodem do kabin dostávají do vedení! Boudebouz roztáhl hru doleva na VAHBÍHO CHAZRÍHO, který si v pohybu moc hezky narazil s Bouangou a pak tečovanou střelou z levé strany propálil Régise Gurtnera!

Michal Břuchanský

Branky: 45. Chazrí (Bouanga), 80. Dibassy (vla.) – 68. Mendoza, 77. Akolo (Aleesami)

Karty:   71. Fofana (SET), 78. M'Vila (SET) – 24. Chedjou (AMI), 79. G. Kakuta (AMI), 90. Calabresi (AMI)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:17.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Fofana, Perrin (C), Saliba – Palencia (73. Nordin), M'Vila, Youssouf, Bouanga – Boudebouz (75. Hamouma), Abi (84. Debuchy), Chazrí.
    Náhradníci: Moulin – Berić, M. Camara, Debuchy, Hamouma, Kolodziejczak, Nordin.

Amiens SC: Gurtner (C) – Calabresi, Chedjou, Dibassy, Aleesami – Gnahoré (76. Monconduit), Blin – Diabaté (63. Akolo), G. Kakuta (83. Bodmer), Mendoza – Guirassy.
    Náhradníci: Dreyer – Akolo, Bodmer, Jallet, Lefort, Monconduit, Otero.

Rozhodčí: Delerue – Aube, Jouannaud