Znojmo – Innsbruck 9:3 (kon.)
konec
Orli Znojmo
9:3 (2:0, 2:2, 5:1)
HC TWK Innsbruck
Pondělí 28.10.2019, 17:30 • Nevoga aréna • Erste Bank Eishockey Liga • 17. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  56:52
  Orli právě vstřelili branku!
  Tak i ANTHONY LUCIANI se zapisuje mezi střelce. Kanadský hráč najížděl z pravé strany na brankáře a prudkou ranou na vzdálenější tyč mu nedal šanci.
  Asistence: Michal Gago a Antonín Bořuta.
   
  52:04
  Orli právě vstřelili branku!
  Bowles potáhl puk po pravém křídle ihned po buly, poté přihrál na druhou stranu MICHALU GAGOVI, který pálil do odkryté brány a završil hattrick. Nový muž v bráně rakouského celku se ani nestačil pořádně zahřát.
  Asistence: Parker Bowles a Kevin Tansey.
   
  51:51
  Orli právě vstřelili branku!
  MICHAL GAGO si zpracoval přihrávku na modré čáře, najížděl sám na brankáře, nic nevymýšlel, ale rychlou a prudkou ranou zápěstím propálil brankář hostů zřejmě mezi vyrážečkou a tělem.
  Asistence: Adam Sedlák a Kevin Tansey.
   
  50:43
  Orli právě vstřelili branku!
  Tak teď hosté domácímu celku gól doslova darovali, když pokazili celkem snadnou rozehrávku, Svoboda toho využil a rychle přihrál před bránu, kde RADIM MATUŠ zamířil rychlou střelou do její volné části.
  Asistence: Tomáš Svoboda a Anthony Luciani.
   
  45:17
  Innsbruck právě vstřelil branku!
  Po vyhraném buly se do puku opřel JOEL BRODA a poslal jej přesně k tyči. Lassila toho moc neviděl a nestačil reagovat.
  Asistence: Caleb Herbert.
   
  41:17
  Orli právě vstřelili branku!
  PETR MRÁZEK si nabruslil do útočného pásma, v kruhu pro vhazování si položil obránce a poté vystřelil na vzdálenější tyč, od které se puk odrazil za brankovou lajnu.
  Asistence: David Bartoš a Petr Beránek.
   
  32:06
  Innsbruck právě vstřelil branku!
  Jenže hosté ihned odpovídají. SACHA GUIMOND se dostal do samostatného nájezdu a ukázal, jak se má zakončovat, Lassilu si položil a puk poslal pod břevno.
  Asistence: John Lammers.
   
  31:24
  Orli právě vstřelili branku!
  Mrázek vyjel do přečíslení s ALEŠEM SOVOU, tomu adresoval přihrávku a ač byl znojemský obránce faulován, dokázal natáhnout svoji hůl a puk zasunout do poloodkryté brány.
  Asistence: Petr Mrázek a Petr Beránek.
   
  27:28
  Innsbruck právě vstřelil branku!
  Hosté snižují a také velmi šťastně. JOHN LAMMERS se za bránou Znojma dostal ke kotouči, zkusil štěstí a trefil znojemského gólmana do betonu, od nějž se puk odrazil za brankovou čáru.
  Asistence: Jesper Thörnberg a Jakob Wetzelsberger.
   
  25:21
  Orli právě vstřelili branku!
  Znojmo přeci jen přesilovou hru v závěru využívá, i když docela se štěstím. Luciani střílel ze středu a trefil protihráče, ovšem puk se odrazil na pravou stranu k RADIMU MATUŠOVI, který měl před sebou odkrytou bránu, kam rychle puk dorazil. Motte byl trochu dezorientovaný a nestačil už reagovat.
  Asistence: Anthony Luciani a Tomáš Svoboda.
   
  08:16
  Orli právě vstřelili branku!
  Znojmo využívá přesilovou hru velmi rychle. PETR BERÁNEK střílel z kruhu a jeho rána skončila za zády hostujícího brankáře.
  Asistence: Aleš Sova, Petr Mrázek.
   
  05:53
  Orli právě vstřelili branku!
  Gól platí. Bořuta vystřelil od modré, střela byla sražená k pravé tyči, kde stál MICHAL GAGO, kterého puk trefil do brusle, domácí hráč rychle zareagoval a volný kotouč uklidil za záda dezorientovaného gólmana.
  Asistence: Antonín Bořuta, Parker Bowles.

  Petr Frömel

  Branky a nahrávky: 6. Gago (Bořuta, Bowles), 9. Beránek (Sova, Mrázek), 26. Matuš (Luciani, Svoboda), 32. Sova (Mrázek, Beránek), 42. Mrázek (Bartoš, Beránek), 51. Matuš (Svoboda, Luciani), 52. Gago (Sedlák, Tansey), 53. Gago (Bowles, Tansey), 57. Luciani (Gago, Bořuta) – 28. Lammers (Thörnberg, Wetzelsberger), 33. Guimond (Lammers), 46. Broda (Herbert)


  Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, McRae, Svoboda – Berisha, Matuš, Bowles – Mrázek, Bartoš, Novák – Beránek, Češík, Oščádal, Gago.
  HC TWK Innsbruck: Motte (od 52. Huber) – Guimond, Ludin, Pedevilla, Lattner, Wetzelsberger, Vallant – Thörnberg, Spurgeon, Lammers – Šedivý, Broda, Herbert – Wachter, Zajc, Kromp – Bär.

  Rozhodčí: Kincses, Sewell – Gatol, Nemeth

  Diváci: 2537