Montreal – Toronto 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 7:4 (kon.)
Boston – St. Louis 3:0 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 5:1 (kon.)
Colorado – Anaheim 2:5 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (po pr.) | Edmonton – Florida 2:6 (kon.)

Československá stopa v utkání

Filip Hronek (DET); (1+0), 3 střely, 27:08 (00:39:06)
    Radost na střídačce Blues.

Detroit Red Wings utkání sice skvěle dotáhl a byl blízko cenného zisku, ale po trefě O'Reillyho se v prodloužení trefil nemilosrdnou ranou David Perron, který určil vítěze tohoto duelu.

61:33 David PERRON - 4:5

61:33
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak tohle musí domácí bolet. Schenn zavezl hru zpět do útočné třetiny, kde předal kotouč na levé křídlo DAVIDU PERRONOVI. Ten si kotouč chvíli nechal na čepeli a po chvíli jej vyslal přes obránce do bližší spojnice. Asistence: Brayden Schenn a Alex Pietrangelo.

61:11
    Blues chvíli kombinovali v útočné třetině, ale po chvíli stáhl hru Schenn do střední třetiny.

60:01

Skvělá bojovnost Detroitu, který třemi góly otočil stav utkání. Možná až přílišná aktivita ale vyústila ve zbytečné vyloučení, který potrestal dnes už čtyřbodový Ryan O'Reilly.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:34
    Domácí jsou nastěhovaní v útočné třetině, kde pomalu utahují smyčku.
    55:42 Ryan O'REILLY - 4:4

55:42
    Nabídnutou přesilovku hosté trestají a drama pokračuje! RYAN O'REILLY si na pravé tyči položil Berniera a pokusil se rychle zasunout kotouč. Ten ale projel brankovištěm na levou tyč, kde jej Perron posunul zpět na O'Reillyho a ten pálil do prázdné branky. Celá čtveřice Red Wings jakoby zůstala nehybná kolem vlastní branky. Asistence: David Perron a Jaden Schwartz.

55:19
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Tyler Bertuzzi – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
    54:35 Obrovská šance St. Louis!

54:35
    Obrovská šance Blues, která byla vyloženě zahozena! Jeden z hostujících hráčů měl před sebou zcela odkrytou branku, protože byl Bernier vyjetý, ale puk byl vyslán vysoko nad branku.

54:02
    Parayko střílenou přihrávkou našel spoluhráče před levou tyčí a nechybělo mnoho, aby bylo opět srovnáno.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 31. Hronek (Green, Hirose), 42. D. Larkin (Bertuzzi), 46. Filppula (Mantha, Athanasiou), 52. Bertuzzi (D. Larkin) – 3. B. Schenn (R. O'Reilly, Perron), 8. Sanford (Steen, R. O'Reilly), 32. R. O'Reilly (Perron, Bouwmeester), 56. R. O'Reilly (Perron, Schwartz), 62. Perron (B. Schenn, Pietrangelo)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Nemeth, Hronek, Green, Bowey, Daley, Cholowski – Bertuzzi, D. Larkin, Helm – Mantha, Filppula, Athanasiou – Svečnikov, Nielsen, Hirose – Ehn, J. de La Rose, Smith.
    St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Parayko, Pietrangelo, Bouwmeester, Faulk, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, B. Schenn, Sundqvist – Steen, R. O'Reilly, Perron – Sanford, Bozak, Thomas – Blais, Barbašev, MacEachern.