New Jersey – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Carolina – Detroit 7:3 (kon.) | St. Louis – Columbus 4:3 (po pr.) | Colorado – Dallas 1:2 (kon.)
Anaheim – Vancouver 2:1 (po pr.) | San Jose – Winnipeg 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:2 (po pr.)
Nashville – NY Rangers 1:2 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 02.11.2019, 01:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:47:43)

1. David PERRON (STL) 1 + 1
    2. Oskar SUNDQVIST (STL) 1 + 0
    3. Pierre-Luc DUBOIS (CBJ) 1 + 1

Dnešní utkání sledovalo 18 096 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

St. Louis Blues: 27

Columbus Blue Jackets: 30.

Dnešní duel končí vítězstvím favorizovaného St. Louis, byť se zápas tak úplně dobře pro domácí nevyvíjel. Za stavu 1:3 z pohledu domácích to nevypadalo s ambicemi favorita zrovna růžově, ale nakonec si St. Louis dokázalo vytvořit tlak a o svém vítězství mohlo rozhodnout již v normální hrací době.

60:08 David PERRON - 4:3

60:08
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo rychlé! Osm vteřin po začátku prodloužení rozhoduje střelou z pravé strany DAVID PERRON. Asistence: Alex Pietrangelo a Ryan O'Reilly.

60:01

Víc se ve třetí třetině již nestalo, gól v ní napadl, takže nás čeká prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Důležité vyhození puku bránícím Folignem.

59:32
    St. Louis v útočném pásmu.

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, střela Schenna, z pravé strany, nepřesná.

58:43
    Domácí v útočném pásmu, hosté se pozorně brání.

58:15
    St. Louis má jedinečnou možnost rozhodnout o vítězství v normální hrací době, stačí využít přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Thomas (Bozak, Sanford), 33. B. Schenn (Perron, Schwartz), 33. Sundqvist (Barbašev, MacEachern), 61. Perron (Pietrangelo, R. O'Reilly) – 20. Dubois (Nyquist, Atkinson), 26. Milano (Bjorkstrand, Harrington), 31. Bjorkstrand (Dubois, Wennberg)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Blais – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Steen, Bozak, Thomas – MacEachern, Barbašev, Sundqvist.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Harrington, D. Savard, Gavrikov, Kukan – Nyquist, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Milano, Wennberg, Bjorkstrand – Lilja, Riley Nash, Bemström.

Rozhodčí: Brenk, Chmielewski – Galloway, Sericolo

Diváci: 18 096