New Jersey – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Carolina – Detroit 7:3 (kon.) | St. Louis – Columbus 4:3 (po pr.) | Colorado – Dallas 1:2 (kon.)
Anaheim – Vancouver 2:1 (po pr.) | San Jose – Winnipeg 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:2 (po pr.)

2. Ryan Getzlaf (ANA) 1+0
    3. Jacob Markström (VAN) 27 zák., 2 góly, 93,1% (05:58:53)

Statistiky: Střely na bránu: 29-40; Zablokované střely: 8-17; Vhazování: 52%-48%; Hity: 18-12; Přesilové hry: 0/4-0/5; Trestné minuty: 12-10.
    Obrovská radost Ryana Getzlafa, který rozhodl prodloužení

Vancouver byl střelecky výrazně aktivnějším týmem a měl obrovskou převahu, jenže v první třetině inkasoval, když se během oslabení prosadil Jakob Silfverberg, a hodně dlouho mu trvalo, než dokázal vyrovnat na 1:1. Nakonec se to podařilo Adamovi Gaudetteovi, který poslal zápas do prodloužení, jenže v něm udeřil domácí kapitán Ryan Getzlaf. Konečný výsledek zajímavého střetnutí zní. Anaheim Ducks 2 Vancouver Canucks 1.

62:30 Ryan GETZLAF - 2:1

62:30
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Troy Terry našel fantastickou kolmou přihrávkou zpoza brány RYANA GETZLAFA, který na útočné modré čáře rychle převzal dlouhý kotouč, udělal vyjíždějícímu Jacobovi Markströmovi kličku do bekhendu a poté skóroval do prázdné brány! Je hotovo! Asistence: Troy Terry a John Gibson.

61:18
    Josh Leivo byl zřejmě hráčem, který v mezikruží předvedl krásnou otočku a bekhendem minul bránu.

61:11
    Adam Henrique se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže mezi betony brankáře Canucks nepřekonal.

60:01

Elias Pettersson orazítkoval v poslední sekundě třetí třetiny pravou tyč a čeká nás prodloužení poté, co Adam Gaudette dokázal odpovědět na úvodní gól Jakoba Silfverberga. Skóre po třetí třetině tohoto střetnutí. Anaheim Ducks 1 Vancouver Canucks 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

56:57
    Jacob Markström dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co zmrazil kotouč pod svou lapačkou v levém kruhu pro vhazování, a jeho trest odpyká Josh Leivo.

56:15
    Ducks vyhodili puk přes ochranné sklo s přispěním teče a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.
    53:42 Adam GAUDETTE - 1:1

53:42
    Vancouver právě vstřelil branku!
    ADAM GAUDETTE z pravého kruhu přihrával před bránu, kde se kotouč od levé brusle vracejícího se Korbiniana Holzera odrazil k levé tyči brány! Asistence: Brandon Sutter a Tanner Pearson.

53:03
    Vancouver vyhodil kotouč na zakázané uvolnění a vyloučený Korbinian Holzer se poté vrátil zpět na led.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 14. Silfverberg (Rakell, Holzer), 63. Getzlaf (Terry, Gibson) – 54. Gaudette (B. Sutter, Pearson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm (A), Gudbranson, Del Zotto, Fowler, Mahura, Holzer – N. Ritchie, Getzlaf (C), Comtois – Rakell (A), Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Virtanen – Leivo, B. Sutter, Gaudette – Schaller, Beagle, Eriksson. Hlavní trenér: Travis Green

Rozhodčí: Kyle Rehman, Brian Pochmara. Čároví: Andrew Smith, Ryan Daisy

Diváci: 15173