Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – Vegas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:1 (kon.)
Montreal – Boston 5:4 (kon.) | Toronto – Los Angeles 3:1 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 1:2 (0:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:2 (po pr.)
Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Chicago 4:2 (kon.)
Calgary Flames
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 06.11.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

55:50
    Barrett Hayton vyfasoval dvě minuty za podrážení a Calgary má šanci zdramatizovat závěr zápasu.

42:56
    Tobias Rieder se sice v závěru samostatného úniku neprosadil, Oliver Ekman-Larsson ho ale zezadu zahákoval a přes minutu se bude hrát ve hře 4 na 4.

42:08
    Andrew Mangiapane dostal dvě minuty za držení a Arizona si zahraje pátou přesilovou hru v zápase.

38:05
    Derek Ryan fauloval v rohu obranného pásma Dereka Stepana a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

35:50
    Carl Söderberg fauloval před vlastní bránou a dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Flames.

30:30
    Barrett Hayton vyhodil puk přes ochranné sklo a Calgary si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.

25:30
    Travis Hamonic vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

21:37
    Michael Frolík u střídaček narazil na hrazení Aarona Nesse a dostal dvě minuty za krosček.

18:37
    Jakob Chychrun fauloval v blízkosti vlastní brány a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

15:38
    Ilja Ljubuškin zbytečně fauloval na útočné modré čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
    01:20 Představení obou brankářů: David Rittich a Antti Raanta

01:20
    TJ Brodie byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Arizona si v úvodu zápasu vyzkouší první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 38. J. Gaudreau (Tkachuk, Monahan), 57. Tkachuk (E. Lindholm, Giordano), 58. Giordano (R. Andersson, Monahan), 65. Tkachuk (Backlund, R. Andersson) – 9. Keller (Schmaltz, Garland), 25. Dvorak (Kessel, Goligoski), 51. Hinostroza (Stepan, Grabner)

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), Tkachuk – S. Bennett, D. Ryan, Quine – Rieder, Jankowski, Frolík. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Ljubuškin – Hayton, Dvorak, Kessel (A) – Keller, Schmaltz, Garland – Grabner, Stepan (A), Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer. Hlavní trenér: Rick Rocchet.

Rozhodčí: Steve Kozari, Chris Schlenker. Čároví: Matt MacPherson, Ryan Daisy

Diváci: 17824