Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 5:0 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 4:6 (kon.)
Kopřivnice – Šumperk 1:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 1:8 (kon.)
Kolín – David Servis 4:3 (kon.) | Příbram – Písek 8:2 (kon.) | China Golden Dragon – Tábor 3:7 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
7:4 (1:1, 1:2, 5:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 06.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 16. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  56:30
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři jdou do tříbrankového trháku! David Vala naskočil do hry z trestné lavice, ujal se kotouče, dostal se do útočného pásma, následně poslal zadovku na MIROSLAVA TŘETINU, který si obhodil soupeře a poté si položil i brankáře, za kterého dopravil ladně kotouč! Asistence: David Vala.
   
  54:20
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – vysoká hůl, 2 min.).
   
  53:06
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Havlíčkobrodští mají náskok dvou branek stejně jako dnes jejich soupeř! Velké chyby hostujícího beka využil Patrik Přidal, který zachytil pokus o vyhození, přihrál na Miroslava Třetinu, jenž přiklepl puk na ROMANA MIKEŠE, jenž z první poslal touš za záda přesouvajícího se Kubáně! Asistence: Miroslav Třetina, Patrik Přidal.
   
  52:01
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři využívají početní výhodu! Michal Kliment nabil na modrou čáru DAVIDU VALOVI, který poslal neuvěřitelnou dělovku přímo k pravé spojnici Kubáně, ten ani nestihl zareagovat, že na něj letí kotouč! Asistence: Michal Kliment.
   
  51:49
  Miroslav Třetina dopravil kotouč do branky, ale rozhodčí přerušil těsně před tím hru, takže branka nemůže být uznána.
   
  51:04
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Slabý – 2 min., hákování).
   
  50:26
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Čermák – 2 min., krosček).
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Mlynář – 2 min., pozdní dohrání + 10 min. osobní trest, pozdní dohrání).
   
  49:56
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Balán – 2 min.).
   
  49:56
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Máme opět vyrovnáno! Roman Mikeš přihrál na TOMÁŠE SEMRÁDA, který od modré čáry nahodil žabičku na brankáře, kterému kotouč propadl pod rukou! Asistence: Roman Mikeš.
   
  49:01
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Balán – 2 min., podrážení).
   
  47:23
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín jde opět do vedení! Stanislav Balán přihrál k levé tyči,mezitím byl brankář domácího týmu byl podražen, DOMINIK MATULA stál u levé tyče Holíkovy branky a poslal puk přímo pod jeho vyrážečku! Asistence. Stanislav Balán.
   
  45:29
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Benák – 2 min., podrážení).
   
  45:05
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  A je vyrovnáno! Roman Mikeš přihrál na Miroslava Třetinu, který vystřelil. Kubáňovi vypadl puk z výstroje, ke kusu černé gumy se dostal PATRIK PŘIDAL, jenž poslal puk od sítě! Asistence: Miroslav Třetina, Roman Mikeš.
   
  38:01
  Velká chyba jednoho z Bruslařů, který přihrál přímo na hůl Dominiku Matulovi, jenž si dobře položil Holíka, ten ale vleže jeho pokus zlikvidoval.
   
  36:58
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Matušík – 2 min., vysoká hůl).
   
  35:58
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Ševčík – 2 min., podrážení).
   
  30:05
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři se dotahují na rozdíl jedné branky! Patrik Přidal přebruslil svého soupeře u pravého mantinelu, poslal puk před branku na najíždějícího ROMANA MIKEŠE, jenž rozvlnil síť Kubáňovi branky! Asistence: Patrik Přidal.
   
  22:55
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Čermák – 2 min., podrážení).
   
  20:47
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín odskakuje už v první minutě druhé třetiny do dvoubrankového vedení! Stanislav Balán s DAVIDEM JANÁSEM přečíslili domácí obranu. Prvně jmenovaný přihrál na Janáse, který neměl problém s tím, aby dostal kotouč za bezmocného Holíka! Asistence: Stanislav Balán, Dominik Matula.
   
  20:11
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín jde do jednobrankového vedení! TOMÁŠ MLYNÁŘ objel branku, poté se dostal k přihrávce od Tomáše Komínka a poslal puk do branky bekhendem! Asistence: Tomáš Komínek
   
  13:40
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hložánek – 2 min., hrubost).
   
  10:45
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Balán – 2 min., hákování).
   
  07:45
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín v první desetiminutovce vyrovnává skóre! Stanislav Balán přihrál na modrou čáru DAVIDU JANÁSOVI, tomu první střela nesedla, ale ta druhá byla o poznání lepší, když poslal puk přímo pod horní tyč! Asistence: Stanislav Balán, Dominik Matula
   
  06:35
  Ladislav Pospíchal našel skvělou přihrávkou Patrika Přidala, který se natlačil před branku z pravé strany, ale orazítkoval pouze tyčku.
   
  04:30
  Miroslav Třetina jel sám na brankáře, přehodil si puk do bekhendu, ale jeden z beků Hodonína mu puk odebral z hole na poslední chvíli.
   
  01:06
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři využívají početní výhodu a jdou do vedení! Celou akci vzal na sebe obránce první lajny TOMÁŠ SEMRÁD, když si nahodil puk od modré čáry na brankáře, který kotouč vyrazil zpět na hůl havlíčkobrodského zadáka, ten pouze dorazil kotouč mezi jeho betony!
   
  00:34
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., hákování).

  Dominik Adam

  Branky a nahrávky: 2. Semrád (Holík), 31. Mikeš (Přidal), 46. Přidal (Třetina, Mikeš), 50. Semrád (Přidal, Třetina), 53. Vala (Kliment, Voříšek), 54. Mikeš (Třetina, Přidal), 57. Třetina (Vala, Mikeš) – 8. Janás (Balán, Matula), 21. Mlynář (Komínek), 21. Janás (Balán, Matula), 48. Matula (Balán)


  BK Havlíčkův Brod: Holík (Altrichter) – Benák, Semrád, Pospíchal, M. Krejčí, Vala, Kliment – Přidal, Třetina (C), Mikeš, Matušík, Voříšek (A), Juráň, Kadlec, Ludvík, Cachnín, Holenda
  SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Hlaváč) – Věžník, Horák, Ševčík, Sedláček, Slabý, Miklík (A), Čermák – Leška, P. Krejčí, Matula, Komínek, Bulíř, Mlynář, Charvát (A), Pröschl, Hložánek, Balán (C), Janás, Polák

  Rozhodčí: Daniel Reich – Petr Křivohlavý, Martin Klouda
  ocianews.com