Vsetín – Benátky n/J 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 4:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 1:3 (kon.)
Prostějov – Litoměřice 4:5 (po pr.) | Sokolov – Třebíč 3:4 (kon.) | Havířov – Kadaň 4:0 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Přerov – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 18.11.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 23. kolo

Jednoznačné utkání je u konce. Valaši zlomili zápas již v úvodních minutách, kdy svému soupeři rychle nasázeli tři góly a i ve zbytku duelu jednoznačně dominovali. Benátkám nad Jizerou naopak utkání vůbec nevyšlo a na cestu na Valašsko budou chtít rychle zapomenout. Vsetín tak slaví nejen nejvyšší výhru v sezóně, ale zároveň protáhl vítěznou šňůru už na sedm zápasů. Z Lapače přejeme příjemný zbytek večera. (19:54:15)

59:10
    Tak nyní si Gába svou nulu vysloužil. Dlouhý byl před ním úplně sám a zakončoval velmi dobře pod břevno, Gába ale dokázal vymrštit lapačku a puk do ní zachytil.

58:38
    Špaček má evidentně nevyřízené účty s Gorčíkem. Znovu si ho během hry našel a je z toho rozmíška, po které ba borci putují na trestnou lavici. Špaček ještě cestou na trestnou lavici vynadal Gorčíkovi jako špaček. Oba hříšníci jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

57:28
    Procházka útočil na hattrick. Bekhendovou kličkou sice na brankáře vyzrál, v plné rychlosti však již nedokázal zamířit mezi tři tyče a ještě se při pádu nepříjemně udeřil o zadní mantinel.

55:55
    Benátky se přesilovkou protrápily, Vsetín už je v plném počtu.

54:56
    Další vyhození puku, tentokrát se o něj postaral Jonák.

54:25
    Hosté se zatím nemohou usadit v útočnémpásmu.

53:51
    Teď už se ovšem vylučovat bude. Jeřábek bude pykat za hákování, kterým hatil rychlý benátecký výpad..

53:39
    Další zbytečný atak od hostujícího hráče v přerušené hře, tentokrát se ale vylučovat nebude.

Na 2+2 minuty si na trestné lavici posedí domácí Dudáš a hostují Klapka. Oba se provinili na hrubostí.

53:25
    Rychlovskýho pokus skončil zblokovanou střelou. Následně hosté zcela bezdůvodně vyprovokovali alespoň pěstní výměnu názorů, bude se tedy vylučovat.

52:04
    Kucharczyk našel krásnou přihrávkou osamoceného Jonáka, jeho bekhendový blafák ale vychytal Žajlík.

51:27
    Oba týmy se dostaly do přečíslení tři na dva, oba si ho však samy pokazily nepřesnou přihrávkou.

51:03
    Jeřábek tvrdou střelou protáhl Žajdlíka, ten ale odolal. Další pokus vsetínského beka pak zastavila obrana hostů.
    49:33 Martin PROCHÁZKA - 8:0

49:33
    Vsetín právě vstřelil branku!
    I tato přesilovka Valachů je využita. Kudělka našel na levém křídle MARTINA PROCHÁZKU a jeho tvrdá rána prošla žajdlíkovou výstrojí až do sítě. Asistence: Tomáš Kudělka, Branislav Rehuš.

Dnešní utkání sleduje 2440 diváků.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 6. Karafiát, 11. Jonák (D. Tůma, Kucharczyk), 15. Procházka (Dostálek, J. Drtina), 21. Slováček (Jonák, Kucharczyk), 30. Dostálek (Jeřábek, Rehuš), 37. Dudáš (Kudělka, Jonák), 46. Pechanec (Gorčík, Teper), 50. Procházka (Kudělka, Rehuš)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček, Teper, Kudělka, Dudáš, J. Drtina, Jeřábek, Holomek – Jonák, Kucharczyk, D. Tůma – Procházka, Rehuš, Dostálek – Karafiát, Pechanec, Gorčík – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
    HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Kunst, Buchtela, Charvát, Bukač, Had, Niko, Ira – Průžek, Chrtek, R. Duda – Klapka, Najman, Rychlovský – D. Špaček, Šír, A. Dlouhý – Šeliga, Wiencek, Drábek.

Rozhodčí: Jechoutek, Cabák – Roupec, Šimánek