Frölunda – Färjestad 8:2 (kon.) | Luleå – Bern 4:2 (kon.) | Mannheim – Mountfield HK 1:1 (kon.)
Zug – Tappara 3:1 (kon.) | Lausanne – Plzeň 4:4 (po pr.) | Biel – Augsburg 2:1 (po pr.)
Djurgården – Skellefteå 4:1 (kon.)
Luleå Hockey
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
SC Bern
Úterý 19.11.2019, 18:00 • Coop Norrbotten Arena, Luleå • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

56:35
    Netrvalo to dlouho a domácí mohli skórovat znovu, střela z bodu pravého kruhu ale skončila na přední tyči brány! Puk se poté odrazil za ni.
    55:43 Arttu ILOMÄKI - 4:2

55:43
    Luleå právě vstřelila branku!
    ARTTU ILOMÄKI se dostal na vzdálenější levé tyči k odraženému kotouči po nahození z pravého křídla a z úhlu zamířil do odkryté sítě! Nejlepší střelec domácího týmu zkompletoval hattrick! Asistence: Juhani Tyrväinen a Robin Kovács.

55:06
    Colin Gerber podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za nebezpečnou hru vysokou holí.

36:15
    Jan Muršak vystřelil těsně po skončení přesilové hry na bodu pravého kruhu pro vhazování a Joel Lassinantti vzápětí předvedl nádherný semafor!

34:11
    Jack Connolly předvedl příliš ostrý bekčeking a byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:42
    Bern dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který na trestné lavici odsedí Matthias Bieber.
    29:03 Arttu ILOMÄKI - 3:2

29:03
    Pascal Caminada sice vyrazil střelu z vrcholu pravého kruhu pravým betonem, jenže na vzdálenější levé tyči ho překonal bekhendovou dorážkou ARTTU ILOMÄKI! Luleå nyní využila přesilovou hru a vede nad hosty ze Švýcarska 3:2. Asistence: Robin Kovács a Jesper Sellgren.

28:19
    Hostující kapitán Simon Moser zbytečně fauloval v obranném pásmu a vyfasoval dvě minuty za podrážení.

23:45
    Domácí Isac Brännström fauloval v těsné blízkosti rozhodčích a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

22:02
    Švédský tým mohl přesilovou hru bleskově využít, jenže jeden z domácích hráčů nedokázal u levé tyče skórovat! To byla obrovská šance.

21:52
    Colin Gerber fauloval v levém rohu obranného pásma a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za držení.
    19:03 Yannick BURREN - 2:2

19:03
    Bern právě vstřelil branku!
    YANNICK BURREN nyní na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela s příklepem zamířila nad pravým betonem Joela Lassinanttiho k přední tyči! Bern bleskově vyrovnal a 57 sekund před koncem první třetiny je skóre 2:2. Asistence: Ramon Untersander a Andrew Ebbett.
    18:15 Arttu ILOMÄKI - 2:1

18:15
    ARTTU ILOMÄKI vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána bez přípravy zamířila nad vyrážečkou Pascala Caminady do bližšího levého horního rohu brány! Domácí otočili skóre a v závěru první třetiny střetnutí vedou 2:1. Asistence: Erik Gustafsson a Joonas Jalvanti.
    14:02 Robin KOVÁCS - 1:1

14:02
    ROBIN KOVÁCS si sjel z pravého křídla krásně do mezikruží a poté napřáhl k rychlé prudké střele zápěstím, kterou Pascal Caminada nedokázal udržet, a kotouč mu proklouzl mezi betony do sítě! Je vyrovnáno. Asistence: Erik Gustafsson.

13:06
    Bern odpověděl rychlou střelou z pravého kruhu pro vhazování, která mířila ke vzdálenější levé tyči, a Joel Lassinantti ji vykopl svým betonem!
    05:45 Andrew EBBETT - 0:1

05:45
    ANDREW EBBETT si najel na přihrávku Ramona Untersandera z pravého křídla a nádhernou střelou z vrcholu mezikruží vymetl levý horní roh domácí brány! Bern skóroval v oslabení a vede ve Švédsku 1:0! Asistence: Ramon Untersander.

05:04
    Jan Muršak dostal dvě minuty za hákování a švédský tým si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Kovács (Gustafsson), 19. Ilomäki (Gustafsson, Jalvanti), 30. Ilomäki (Kovács, Sellgren), 56. Ilomäki (Tyrväinen, Kovács) – 6. Ebbett (Untersander), 20. Burren (Untersander, Ebbett)

Luleå Hockey: Lassinantti (Rautio) – Lundkvist, Gustafsson (C), Sondell, Sellgren, Själin, Engsund, Jalvanti – P. Emanuelsson, Connolly, Olausson – Gunler, Ilomäki, Brännström – E. Emanuelsson, Tyrväinen, Kovács – Fabricius, Berglund, Widing – Farley. Hlavní trenér: Thomas Berglund.
    SC Bern: Caminada (Schlegel) – Andersson, MacDonald, Untersander, Henauer, Burren, Gerber – Praplan, Arcobello, Moser (C) – Rüfenacht, Ebbett, Scherwey – Sciaroni, Muršak, Kämpf – Spiller, Berger, Bieber – Gerber. Hlavní trenér: Kari Jalonen.

Rozhodčí: Marian Rohatsch, Marc Iwert. Čároví: Emil Yletyinen Jan Sandström

Diváci: 2225
    12.11.2019
    Bern - Luleå 0:3

Branky a nahrávky: 24. Lundkvist (Jalvanti), 27. Kovacs (Emanuelsson, Engsund), 28. Brännström (Ilomäki, Sellgren)