Kadaň B – Berounští Medvědi 0:0 (10:00) | Děčín – HC Rokycany 0:0 (10:00) | Krkonoše – Kolín B 0:0 (17:00)
Náchod – Světlá nS 0:0 (17:00) | Lanškroun – Lokomotiva Č. Třebová 0:0 (17:00) | Bílina – Louny 0:0 (17:30)
Kadaň B – Berounští Medvědi 4:5 (kon.) | Technika Brno – Polsko U18 2:3 (kon.) | Děčín – HC Rokycany 7:1 (kon.)
Tábor – Benátky n/J B 6:3 (kon.) | Lanškroun – Lokomotiva Č. Třebová 5:0 (kon.) | HC Boskovice – Uh.Brod 5:12 (kon.)
Poděbrady – Frýdlant 1:4 (kon.) | Polička – Nový Bydžov 4:3 (kon.) | HC Vajgar – HC DDM Č. Budějovice 1:2 (po s.n.)
Jaroměř – Třebíč 5:4 (po s.n.) | Jaroměř – Třebíč 0:0 (19:30) | MOSTEČTÍ LVI – Plzeň 1929 B 2:4 (kon.)
Klášterec nO – Karlovy Vary B 4:5 (kon.) | Hvězda Praha – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Kroměříž – Opava 4:2 (kon.)
Krkonoše – Kolín B 1:6 (kon.) | Náchod – Světlá nS 3:4 (kon.)
konec
HC Orli Lanškroun
5:0 (0:1, 2:1, 2:0)
Lokomotiva Česká Třebová
Pátek 22.11.2019, 19:00 • Lanškroun • Liga juniorů • 6. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu.
     
    54:52
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Dominik Šlezingr – 2 min., faul kolenem). (21:22:08)
     
    54:52
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Oliver Pirkl – osobní trest do konce utkání, napadení).
     
    54:52
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Oliver Pirkl – 5 min., napadení). Trest odpyká Adam Novotný.
     
    49:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Daniel Gildain – 2 min., hrubost).
     
    49:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Daniel Gildain – 2 min., hrubost).
     
    49:58
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Vojtěch Švub – 2 min., hrubost).
     
    49:58
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Vojtěch Švub – 2 min., hrubost).
     
    49:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jan Markytán – 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
     
    49:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jan Markytán – 2 min., naražení zezadu). Trest odpyká Adam Najman.
     
    49:58
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jan Markytán – 2 min., naražení zezadu). Trest odpyká Adam Najman.
     
    48:15
    Lanškroun právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ HUBÁLEK. Asistence: Dominik Šlezingr a Ondřej Paclík.
     
    47:03
    Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Vojtěch Palán – 2 min., sekání).
     
    43:05
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Ondřej Hubálek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    42:08
    Lanškroun právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL GILDAIN. Asistence: David Doležal.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:14
    Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jan Markytán – 2 min., podrážení).

    Branky a nahrávky: 27. Šlezingr (Hubálek, Macháček), 30. Doležal (Markytán, Hepnar), 43. Gildain (Doležal), 49. Hubálek (Šlezingr, Paclík) – 4. Pirkl, 24. Stolín (Nesejt)


    HC Orli Lanškroun: M. Kaplan — D. Šlezingr, O. Hubálek, M. Macháček, D. Mareš, A. Najman, T. Bureš — D. Doležal, D. Gildain, J. Hepnar, O. Paclík, J. Markytán, L. Hošek, Š. Preisner, Y. Kryulyak
    Lokomotiva Česká Třebová: J. Valenta — J. Nesejt, J. Novotný, T. Hernych, T. Havránek, J. Koutecký, L. Matějka, R. Novotný — O. Pirkl, J. Stolín, A. Novotný, D. Skála, V. Palán, V. Švub, F. Šimerda

    Rozhodčí: Miroslav Sedlák — Martin Kalus, Pavel Motýl

    Diváci: 45