Eibar – Getafe 0:1 (kon.) | Real Betis – Ath. Bilbao 3:2 (kon.) | Valladolid – Real Sociedad 0:0 (kon.)
Leganés – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Osasuna – Sevilla 1:1 (kon.)
CA Osasuna
1:1 (1:1)
Sevilla FC
Neděle 08.12.2019, 21:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 16. kolo

89
    Za protesty obdržel žlutou kartu Jesús Navas. Španělovi se nelíbil verdikt sudího, který souboj mezi Chicharitem a Garciou neposoudil jako nedovolený.

77
    Minutu po svém příchodu na trávník vidí Fran Mérida žlutou kartu. Vysloužil si ji za tvrdé dohrání Fernanda.

61
    Domácí budou dohrávat o deseti! Nesmyslný zákrok předvedl Oier, jenž dojel Reguilóna, ten už v té době ale dávno odehrál balón. Středopolař se hodně diví, avšak vůbec nemá proč.

49
    Jakoby si Oier vyřižoval s Banegou účty, neboť to byl právě on, kdo argentinské protějška stáhl k zemi. I zde je to za žlutou.

46
    Druhý poločas začíná nedovoleným zákrokem Banegy, jenž ve skluzu místo balónu zasáhl stojícího Oiera. Argentinský středopolař si vykoledoval žlutou kartu.

44
    Sergio Reguilón zasáhl balón, jenže jako první vzal nohy soupeře. Velmi ostrý zákrok, který sudí oceňuje žlutým kartónkem.

16
    Raúl Navas naprosto zbytečně dohrál Chicharita, jenž v tu dobu už dávno odehrál balón. Žlutá karta je na místě.

10
    Držitelem první žluté karty v utkání je stoper Sevilly Jules Koundé. Francouz přiběhl k Brašanacovi pozdě, soupeře navíc zbytečně podrazil.