Vancouver – Buffalo 6:5 (po pr.) | Detroit – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Tampa – San Jose 7:1 (kon.)
Florida – Columbus 4:1 (kon.) | Boston – Colorado 1:4 (kon.) | Carolina – Minnesota 6:2 (kon.)
St. Louis – Toronto 2:5 (kon.) | Nashville – New Jersey 6:4 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:1 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Florida – San Jose 5:1 (kon.)

Andrej Sekera (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:15
    Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:57 (05:30:50)

1. Alexandr Radulov (DAL) 1+1
    2. Ben Bishop (DAL) 34 zák., 1 gól, 97,1%
    3. Andrew Cogliano (DAL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 37-35; Zablokované střely: 16-15; Vhazování: 54%-46%; Hity: 16-36; Přesilové hry: 2/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
    Dallas dnes na domácím ledě vyhrál jedenáctý z třinácti zápasů

Dallas Stars zahájil sérii čtyř domácích zápasů vítězstvím nad New Yorkem Islanders, kterou režíroval Alexandr Radulov. Ruský útočník vstřelil gól a na jeden přihrál, zatímco Ben Bishop měl nakročeno k prvnímu shutoutu v letošní sezóně NHL, krátce před koncem utkání ho o něj ale připravil Mathew Barzal a skvělou tečí alespoň částečně napravil dvojici faulů, které byly potrestány. Konečný výsledek. Dallas Stars 3 New York Islanders 1.

59:46
    Blake Comeau mohl skórovat do prázdné brány, jenže střelou z vrcholu levého kruhu orazítkoval horní tyč! Tyler Seguin se poté kulišácky olízl.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:55
    Ben Bishop vyrazil ránu Islanders od modré čáry a Stars poté vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

57:49
    Thomas Greiss vyrazil na střídačku a Islanders nyní zkouší zdramatizovat zápas bez brankáře!

56:44
    Nahození domácích hokejistů zamířilo do lapačky Thomase Greisse a prostor dostává poslední reklamní blok.

56:24
    Islanders se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostům se tedy pískalo zakázané uvolnění.
    55:27 Mathew BARZAL - 3:1

55:27
    Islanders právě vstřelili branku!
    MATHEW BARZAL teď u levé tyče skvěle tečoval nahození Devona Toewse od modré čáry a sebral Benovi Bishopovi první shutout v letošní sezóně NHL! Asistence: Devon Toews a Scott Mayfield.

54:11
    Islanders se pokusili zapsat na střeleckou listinu, jejich střela z pravého křídla a ostrého úhlu ale skončila za bránou a Ben Bishop se za ní mohl v klidu ohlédnout.

53:32
    Roman Polák tráví na ledě během posledních minut hodně času a snaží se rozbíjet útočné snažení Islanders.

53:03
    Scott Mayfield se ocitl před bránou z ničeho nic v obrovské šanci, jenže z blízkosti zamířil pouze do náruče Bena Bishopa. Jeho pokus byl slabý.

52:23
    Nick Leddy mohl využít špatné rozehrávky Dallasu zpoza brány, jeho rána od modré čáry ale zamířila nad.

51:38
    Islanders byla odpískána přihrávka rukou a po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

51:27
    Corey Perry na ose útočného pásma práskl do puku a jeho rána s příklepem minula pravou tyč brány.

50:49
    Roman Polák na pravém křídle vystřelil od modré čáry a před bránou byl Radek Faksa, který puk usměrnil tečí těsně vedle vzdálenější levé tyče brány Islanders.

50:12
    Anders Lee vystřelil v levém kruhu ihned po vhazování a jeho střela zápěstím zamířila nad domácí bránu.

50:11
    Dallas míří za výhrou a vůbec mu nevadí, že nyní vyhodil puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

49:06
    Alexandr Radulov před bránou skvěle tečoval puk a vypadalo to, že poté zamíří mezi betony Thomase Greisse do sítě, jenže brankář Islanders ho dokázal mezi nohama sevřít! Skvělý zákrok.

48:49
    Dallas se dostal v rychlém sledu ke dvěma střelám v blízkosti pravé tyče, jenže Thomas Greiss ani jednu za svá záda nepustil a zmrazil kotouč pod svou lapačkou.

48:38
    Casey Cizikas na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus trefil pouze nohy domácího Jamieho Benna.

47:42
    Brock Nelson mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, klečícího Bena Bishopa ovšem překonat nedokázal.

47:18
    Roman Polák na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho prudká střela minula pravou tyč brány.

46:08
    Nahození Islanders bylo přizvednuto do ochranné sítě a prostor dostává krátká komerční přestávka.

45:59
    Mathew Barzal vystřelil v levém kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím zamířila nad bránu Stars.

45:18
    Tyler Seguin mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, jenže brankář Thomas Greiss ho skvěle vychytal hrudí.

44:02
    V úvodu zápasu jsem zmínil, že na straně Islanders střílel od modré čáry Jonathan Toews, za což se Vám omlouvám. Samozřejmě, že to byl Devon Toews.

43:18
    Devon Toews vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a připravený Ben Bishop kotouč podržel v náručí.

42:52
    Scott Mayfield vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus minul levý horní roh brány.

42:30
    Islanders nepřesně rozehráli podél trestných lavic a vhazovalo se po levici Thomase Greisse.

42:08
    Roman Polák se osekával s jedním z hráčů Islanders, nakonec ale na bitku nedošlo a hra pokračuje dále.

41:01
    Denis Gurjanov se snažil prosadit na pravém křídle podél hrazení, u kterého se o něj postaral Adam Pelech.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 29-20; Zablokované střely: 12-10; Vhazování: 53%-47%; Hity: 12-26; Přesilové hry: 2/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.

Třetí třetina začne přibližně v 4:53.
    Přesilovková branka Denise Gurjanova ve zpomaleném záběru
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Denis Scorianov ????

Příspěvek sdílený Dallas Stars (@dallasstars),

Hráči Dallasu po přestávce využili druhou přesilovou hru v řadě, když se v úvodu druhé třetiny prosadil skvělou tečí Denis Gurjanov. Mathew Barzal byl dnes dvakrát vyloučen a oba jeho fauly byly potrestány. Skóre po druhé třetině je. Dallas Stars 3 New York Islanders 0.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:13
    Miro Heiskanen vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu a Thomas Greiss opět kotouč vyrazil mimo.

39:03
    Jamie Oleksiak na levém křídle vypálil od modré čáry a Thomas Greiss kotouč vyrazil pravým betonem.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

37:11
    John Klingberg se mohl prosadit v blízkosti pravé tyče, Thomas Greiss šel ale rychle do kolen a puk vyrazil.

36:33
    Thomas Greiss si snadno poradil s nahozením Stars a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
    35:42 Denis Gurjanov se nyní protáhl do samostatného úniku!

35:42
    Denis Gurjanov se nádherně protáhl mezi dvěma protihráči do samostatného úniku a bekhendem poslal kotouč těsně vedle vzdálenější levé tyče!

35:29
    Ben Bishop předvedl v rychlém sledu dva zákroky, když nejprve zasáhl proti prudké střele od modré čáry a vzápětí z pravého kruhu pro vhazování.

34:54
    Puk byl sražen mezi střídačky a po velice atraktivních minutách hry následuje komerční přestávka.

34:33
    Škoda, že Andrejovi Sekerovi nevyšlo zpracování, protože jinak mohl na ose útočného pásma vypálit od modré čáry.

33:55
    Adam Pelech na levém křídle vystřelil od modré čáry a střelou zápěstím dobře mířil ke vzdálenější pravé tyči brány, Ben Bishop ale puk vykopl levým betonem.

33:01
    Mattias Janmark nabral na levém křídle obrovskou rychlost a nakonec se u levé tyče do zakončení nedostal. Málem došlo k ostrému střetu s Thomasem Greissem.

32:17
    Dallas se ocitl pod obrovským tlakem a až nyní se mu podařilo kotouč dostat alespoň do neutrální zóny.

31:36
    Hostující hráč tentokrát vypálil na pravém křídle od modré čáry a puk byl na přední tyči zablokován.

30:46
    Adam Pelech rychle zvedl hlavu na levém křídle a z ostrého úhlu nebezpečně posílal puk před bránu, hosté se ale na vzdálenější pravé tyči do zakončení nedostali.

29:22
    Esa Lindell vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho tečovaný pokus minul levý horní roh brány. Hostující brankář Thomas Greiss nezasahoval.

28:05
    Anders Lee na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu bekhendem a Ben Bishop úspěšně zasáhl pravým ramenem! K dorážce se vzápětí dostal Jordan Eberle, ale také s jeho pokusem si domácí brankář poradil a puk vyrazil. Mohlo být sníženo.

27:17
    New York Islanders je v obrovském útlumu a marně se snaží na třetí inkasovaný gól zareagovat.

26:40
    Ben Bishop se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Islanders a riskantně rozehrál o hrazení.

26:00
    Domácí Dallas využil dvě přesilové hry v řadě a vede nad New Yorkem Islanders rozdílem tří branek.

24:46
    Johnny Boychuk na pravém křídle vypálil od modré čáry a Ben Bishop vůbec nic neviděl, přesto reflexivně vyrazil puk za bránu domácího Dallasu.

24:10
    Miro Heiskanen si musel dávat obrovský pozor, aby puk náhodou neusměrnil na vlastní bránu Dallasu.
    23:12 Denis GURJANOV - 3:0

23:12
    Dallas právě vstřelil branku!
    DENIS GURJANOV nejprve předvedl fantastický obranný zákrok a po rychlém protiútoku Dallasu podél trestných lavic se poté prosadil skvělou tečí, když střelu Alexandra Radulova z pravého kruhu usměrnil ve vzduchu ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Alexandr Radulov a Corey Perry.

23:01
    Anthony Beauvillier se málem řítil sám na bránu, jenže Denis Gurjanov ho o kotouč dokázal připravit.

22:18
    Cal Clutterbuck mohl skórovat během oslabení v blízkosti pravé tyče, jeho pokus ale skončil za bránou.

21:49
    Roope Hintz byl faulován v pravém kruhu pro buly a Mathew Barzal vyfasoval dvě minuty za podrážení.

21:37
    Roope Hintz na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč skončil v lapačce brankáře Thomase Greisse.

20:57
    Jamie Benn chtěl z levého kruhu poslat puk před bránu, jeho bekhendová přihrávka ale postrádala přesnost a žádného ze spoluhráčů nenašla.

20:36
    V American Airlines Center byla zahájena prostřední část a Dallas do ní vstupuje s dvoubrankovým náskokem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-11; Zablokované střely: 8-6; Vhazování: 65%-35%; Hity: 8-11; Přesilové hry: 1/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Druhá třetina začne přibližně v 4:04.
    Rychlá přeměna American Airlines Center z basketbalu na hokej

@dallasmavs ➡️ #GoStars ????

Alexandr Radulov navázal v přesilové hře na úvodní gól Andrewa Cogliana a Dallas odchází do kabin po atraktivní úvodní třetině s dvoubrankovým vedením. Domácí brankář Ben Bishop drží čisté konto. Skóre po první třetině zní. Dallas Stars 2 New York Islanders 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:07
    Ryan Pulock na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Ben Bishop na přední tyči vyrazil puk za bránu.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

17:55
    Tyler Seguin se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a nemohl pokračovat ve svém útočném tažení.
    17:17 Roope Hintz bleskově objel bránu a málem se prosadil

17:17
    Roope Hintz na levém křídle nabral obrovskou rychlost a po rychlém objetí brány se snažil puk zasunout do sítě u pravé tyče, Thomas Greiss ale zůstal nepřekonán a puk zmrazil pod lapačkou!
    16:02 Alexandr RADULOV - 2:0

16:02
    ALEXANDR RADULOV krásně vypálil na vrcholu mezikruží a jeho prudká střela poté nad levým betonem Thomase Greisse zamířila k pravé tyči brány! Dallas využil první přesilovou hru a ruský útočník nyní vstřelil svůj jubilejní 130. gól v NHL. Asistence: John Klingberg a Mattias Janmark.

15:48
    John Klingberg vypálil od modré čáry a Corey Perry puk tečoval těsně vedle levé tyče brány Islanders.

15:28
    Islanders brání v oslabení velice agresivně a nyní odpálili puk až za bránu brankáře Bena Bishopa.

14:29
    Mathew Barzal zbytečně fauloval za bránou domácího týmu a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka.

14:07
    Ben Bishop dokázal udržet ránu Ryana Pulocka od modré čáry a prostor dostává krátká reklamní přestávka.

13:54
    Denis Gurjanov zakončoval v blízkosti levé tyče v rychlosti a jeho pokus byl sražen za bránu Islanders.

12:59
    John Klingberg bez přípravy vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho rána skončila v náručí Thomase Greisse.
    11:59 Andrew COGLIANO - 1:0

11:59
    Jamie Oleksiak nahodil puk z levého kruhu pro vhazování před bránu, kde se od pravé brusle ANDREWA COGLIANA odrazil do sítě! O kopnutí nemohla být řeč a Dallas vede nad hosty rázem 1:0! Asistence: Jamie Oleksiak a Miro Heiskanen.

11:31
    Joe Pavelski chtěl vypálit na ose útočného pásma od modré čáry, jenže kotouč úplně minul, což byla škoda.

11:15
    Thomas Greiss dobře zasáhl proti střele Jamieho Benna z blízkosti a puk vyrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena a prostor dostává další reklamní přestávka.

10:31
    Islanders vzápětí vypálili na opačné straně útočného pásma od hrazení a Ben Bishop puk úspěšně vyrazil.

10:08
    Ryan Pulock předvedl v pravém kruhu nádhernou stahovačku a napřáhl ke střele, která byla sražena vedle přední tyče brány, a Ben Bishop nemusel zasahovat.

09:32
    Ze stejného prostoru vzápětí střílel Mattias Janmark a kotouč skončil v náručí brankáře Thomase Greisse.

09:16
    Jamie Benn krásně pronikl do útočného pásma a jeho střela z levého kruhu zamířila těsně nad bránu.

08:53
    New York Islanders nepřesně rozehrál podél střídaček a puk pomalu zamířil na zakázané uvolnění.

08:24
    Andrej Sekera vypálil od modré čáry a jeho prudká střela tentokrát byla sražena do pravého rohu ledové plochy.

08:14
    Denis Gurjanov na pravém křídle nemohl pokračovat v útočném snažení kvůli postavení mimo hru.

07:40
    Stars odpověděli střelou z pravého křídla a hostující Thomas Greiss taktéž zasáhl svým pravým betonem.

07:22
    Mathew Barzal vystřelil na bodu pravého kruhu a střelou zápěstím mířil ke vzdálenější levé tyči, jeho pokus ale skončil na pravém betonu Bena Bishopa.

06:56
    Ryan Pulock zkusil na pravém křídle vypálit od modré čáry, jeho ránu ale zablokoval obránce Miro Heiskanen.

06:09
    Thomas Greiss vyrazil střelu Joea Pavelskiho z pravého kruhu a dorážka Johna Klingberga byla přizvednuta do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

05:15
    Andrej Sekera vypálil od modré čáry a Thomas Greiss měl co dělat, aby jeho pokus zmrazil pod lapačkou.

05:12
    Stars na levém křídle vystřelili od modré čáry a jejich táhlý pokus skončil v náručí připraveného Thomase Greisse.
    04:51 Thomas Greiss dokázal odolat obrovskému tlaku Stars

04:51
    Před bránou Islanders bylo nyní pořádné horko a Thomas Greiss měl poté co dělat, aby odolal dorážkám Tylera Seguina a jeho spoluhráčů!

03:44
    Ryan Pulock vystřelil v závěru přesilové hry a jeho střela z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.

02:56
    Derick Brassard vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána byla zablokována.

02:38
    Devon Toews vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a puk skončil na hrudi Bena Bishopa.

02:16
    Ben Bishop si musel dávat pozor, aby tečovaný puk úspěšně vyrazil levým betonem za svou bránu.
    01:52 Představení obou brankářů: Ben Bishop a Thomas Greiss

01:52
    Jamie Oleksiak dostal dvě minuty za vysokou hůl a Islanders si zahrají v úvodu zápasu přesilovou hru.

01:33
    Mathew Barzal mohl potrestat špatnou rozehrávku Stars, jeho střela z mezikruží ale minula levou tyč brány.

00:32
    Leo Komarov vypálil z levého kruhu pro vhazování a Ben Bishop puk vyrazil do levého rohu ledové plochy.

00:01
    Dallas vyhrál úvodní vhazování zápasu a střetnutí mezi Stars a New Yorkem Islanders bylo zahájeno.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Janmark, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Gurjanov, Dickinson, Perry. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Johnston, Barzal, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, Komarov – Lee (C), Brassard, Eberle – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Lee. Čároví: Scott Cherrey, Travis Gawryletz.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Radek Faksa (DAL) 30 zápasů, 6+6, +/- -5
    Andrej Sekera (DAL) 26 zápasů, 0+3, +/- +4
    Roman Polák (DAL) 11 zápasů, 0+2, +/- +1

Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly v loňské sezóně NHL dvakrát na konci roku 2018 a z vítězství se vždy radoval hostující tým. V listopadu Dallas, zatímco v prosinci NY Islanders.
    Hokejisté New Yorku Islanders a záběry z ranního rozbruslení

good morning from practice!

Příspěvek sdílený New York Islanders (@ny_islanders),

Hráči New Yorku Islanders se poprvé od 14. listopadu představili v Nassau Coliseum a po prodloužení porazili tým Vegas Golden Knights 3:2. V normální hrací době skórovali hráči Cal Clutterbuck a Brock Nelson, zatímco prodloužení rozhodl během přesilové hry Ryan Pulock. Semjon Varlamov proti Knights předvedl 31 zákroků.
    Poslední střetnutí Dallasu s Winnipegem rozhodl Joe Pavelski

Message: Received ????

Hráči Stars vyzvou v neděli v noci New York Islanders a zahájí sérii čtyř domácích zápasů poté, co v posledním zápase udolali po prodloužení Winnipeg 3:2. V základní hrací době se prosadili Jamie Benn a Denis Gurjanov, zatímco prodloužení poté rozhodl během přesilové hry útočník Joe Pavelski. Ben Bishop předvedl 36 zákroků.
    Porovnání statistik mezi New Yorkem Islanders a Dallasem Stars

New York Islanders zahájí po vítězství nad Vegas sérii tří venkovních střetnutí a jeho první zastávkou bude American Airlines Center, kde vyzve domácí hokejisty Dallasu. Oba týmy vyhrály předchozí zápas a mají šanci rozjet vítěznou sérii. Podařit se to může jen jednomu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Cogliano (Oleksiak, Heiskanen), 17. Radulov (J. Klingberg, Janmark), 24. Gurjanov (Radulov, Perry) – 56. Barzal (D. Toews, Mayfield)

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Lee. Čároví: Scott Cherrey, Travis Gawryletz

Diváci: 18532