Třinec – Plzeň | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 3:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 0:2 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 3:2 (3:1 po s.n.) |
Pardubice – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Vancouver – Buffalo | 6:5 (po pr.) | | | Detroit – Pittsburgh | 3:5 (kon.) | | | Tampa – San Jose | 7:1 (kon.) |
Florida – Columbus | 4:1 (kon.) | | | Boston – Colorado | 1:4 (kon.) | | | Carolina – Minnesota | 6:2 (kon.) |
St. Louis – Toronto | 2:5 (kon.) | | | Nashville – New Jersey | 6:4 (kon.) | | | Dallas – NY Islanders | 3:1 (kon.) |
Calgary – Los Angeles | 4:3 (kon.) | | | Winnipeg – Anaheim | 3:2 (kon.) | | | Florida – San Jose | 5:1 (kon.) |
Čerepovec – Jaroslavl | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Omsk – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Minsk – CSKA Moskva | 2:5 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Rusko – Česko | 3:4 (po pr.) |
Vsetín – Přerov | 1:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 8:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 3:0 (kon.) |
Ústí n/L – Kobra | 4:3 (po pr.) | | | Kralupy n. Vltavou – Chrudim | 3:1 (kon.) | | | Litomyšl – HK MD Šumperk | 5:2 (kon.) |
Košice – Detva | 3:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Poprad | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – MAC Budapešť | 1:2 (kon.) |
Miskolc – Nové Zámky | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Michalovce – HC Slovan | 2:5 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 2:0 (kon.) |
HC Čápi – Marsy Klatovy | 3:5 (kon.) | | | AHC Dynamo – Poběžovice | 2:5 (kon.) | | | Vačice – HC 2009 Nýrsko | 2:2 (kon.) |
Tango Klatovy – Tomahawk | 2:4 (kon.) |
Engineers Prague – Akademici Plzeň | 7:1 (kon.) |
konec
TJ Čechie Příkosice
7:3
(1:0, 1:3, 5:0)
TJ Apollo Kaznějov
44:39
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Tomáš Ebelendr – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
44:39
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Tomáš Ebelendr – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
44:24
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Petr Anýž – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
44:10
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Vratislav Starý – 2 min., sekání).
|
|
42:05
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Martin Jäger – 2 min., krosček).
|
|
38:27
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Vratislav Starý – 2 min., sekání).
|
|
36:32
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Alexandr Grantner – 2 min., hrubost).
|
|
36:32
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Jan Korvas – 2 min., hrubost).
|
|
34:09
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Luboš Rybař – 2 min., podrážení).
|
|
32:15
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Tomáš Vaňourek – 2 min., hrubost).
|
|
32:15
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Petr Šefčík – 2 min., hrubost).
|
|
32:15
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Petr Šefčík – 2 min., hrubost). Trest odpyká Ondřej Paulík.
|
|
31:30
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Martin Müller – 2 min., hrubost).
|
|
31:30
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Petr Anýž – 2 min., hrubost).
|
|
30:26
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (František Suchý – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
30:26
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Pavel Šlajch.
|
|
28:31
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Jakub Frey – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:14
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Pavel Sova – 2 min., hrubost).
|
|
25:14
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Petr Šefčík – 2 min., hrubost).
|
|
23:37
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Jaroslav Vaník – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
23:37
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Jaroslav Vaník – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
22:18
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Vratislav Starý – 2 min., hákování).
|
|
17:13
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Jan Peterka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:17
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Alexandr Grantner – 2 min., faul kolenem).
|
|
15:00
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Tomáš Neubauer – 2 min., krosček).
|
|
15:00
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Martin Jäger – 2 min., podrážení).
|
|
12:37
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Alexandr Grantner – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
|
|
12:11
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Petr Tábořík – 2 min., hrubost).
|
|
12:11
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Martin Jäger – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
7:30
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Martin Müller – 2 min., podrážení).
|
|
7:15
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Tomáš Ježek – 2 min., podrážení).
|
|
6:30
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Jan Jakeš – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk). Trest odpyká Pavel Sova.
|
|
1:18
|
Vyloučení v týmu TJ Čechie Příkosice (Alexandr Grantner – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
6. Rybař (Jíša), 27. Suchý (Grantner), 32. Rybař (Anýž), 33. Ebelendr (Pisařovič), 35. Anýž (Paulík), 41. Rybař (Jíša, Grantner), 45. Paulík – 19. Neubauer (Vaňourek, Tábořík), 29. Vaňourek (Tábořík, Malý), 29. Korvas (Jakeš)
Rozhodčí: Daniel Mudra, Martin Němec
Diváci: 33
Neproměněná penalta:
TJ Čechie Příkosice:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Mudra, Martin Němec
Diváci: 33